Ballina Etiketimet Eriol Braimllari

Etiketim: Eriol Braimllari

Monika Kryemadhi vizitë në SHBA. Takime në Senat, Kongres dhe DASH

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka nisur një një vizitë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Kryetarja e LSI do të...

Reforma zgjedhore, Eriol Braimllari: Opozita kërkon një proces gjithëpërfshirës

I ftuar në Report TV, shefi i kabinetit të kryetares së LSI, Eriol Braimllari ka folur mbi mbledhjen e kësaj të enjteje të opozitës...

Braimllari: Reforma Zgjedhore kusht që prej 2016, LSI për një forum...

I ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në News24, Eriol Braimllari, shefi i kabinetit të kryetares së LSI, Monika Kryemadhi ka rishprehur qëndrimin e partisë së...

Eriol Braimllari: Ndërkombëtaret të shohin në sy krimin trafiqet e korrupsionin,...

Sekretari i LSI për Politikën e Jashtme, Eriol Braimllari, në një intervistë për televizionin “Scan”, shprehet se ndërkombëtarë nuk duhet të anashkalojnë problemet reale...

Eriol Braimllari: Ndërkombëtarët të shohin në sy krimin, trafiqet dhe korrupsionin

Sekretari për Politikën e Jashtme në Lëvizjen Socialiste për Integrim, Eriol Braimllari ishte i ftuar pasditen e djeshme në një intervistë në televizionin Scan,...

Eriol Braimllari: E vetmja qeveri që feston dështimin e negociatave

Eriol Braimllari nga Departamenti i Marrëdhënieve me Jashtë në LSI e cilëson qëndrimin e qeverisë shqiptare dhe Ministrit të Jashtëm, Ditmir Bushati për negociatat...

EDITORIAL

Turpi i KPA, Vettingut. Shkarkim politik vetëm se e dekretoi Presidenti Meta

Besnik Muçi, anëtari i Gjykatës Kushtetuese ka folur pas vendimit të KPA (Vettingut) që e largoi nga...

FORUM

Betejë e ashpër me regjimin e së keqes

Nga Kastriot Islami - Kërcënimi i fundit i zëdhënësit të Presidentit është një ngjarje shumë e rëndë. Ajo...

A ka kohë “Venecia” për “Xibrakën”?

Nëse futesh në faqen ku publikohen dokumentet e Komisionit të Venecias, e kupton se përse emri i...