E mërkurë, Nentor 20, 2019
Ballina Etiketimet Eriksen

Etiketim: Eriksen

Në Spanjë janë të sigurtë: Në janar, Eriksen transferohet te Reali

Merkato e dimrit është ende larg, por klubet e mëdhenj të Europës nuk presin hapjen zyrtare të tregut të transferimeve. Real Madrid është një...

Reali bën gati “planin B” nëse nuk do të konkretizohet blerja...

Paul Pogba është një nga objektivat kryesor të Zidane në merkaton e kësaj vere te Reali. Mesfushori francez ka të gjithë elementët për t’u...

Tottenham i falet “perlës” së Eriksen ndaj Brighton (VIDEO)

Tottenham vazhdon momentin magjik edhe në Premier League. Skuadra e Pochettinos ka marrë një fitore shumë të rëndësishme 1-0 ndaj Brighton. Një “perlë” e shënuar...

PSG bën gati 120 milionë euro për të transferuar yllin e...

PSG kërkon të bëjë një goditje të madhe në merkato e kësaj vere. Klubi francez është gati për të transferuar Christian Eriksen nga Tottenham...

Totenhem siguron gjysmëfinalen e FA Cup, vendosin Eriksen dhe Lamela (VIDEO)

Totenham Hotspur është skuadra e parë gjysmëfinaliste e FA Cup. Në çerekfinalen e parë të këtij edicioni “Gjelat” e Londrës mposhtën lehtësisht Suonsin brenda...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...

Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen BASHKURTI Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...