Ballina Etiketimet Erik Lloshi

Etiketim: Erik Lloshi

Nuk kanë fund polemikat, këngëtari shqiptar akuza ndaj Festivalit të RTSH-së

Duket se polemikat për festivalin e këtij viti të RTSH-së nuk kanë fund. Erik Lloshi nuk është pranuar të bëhet pjesë e Festivalit të Këngës. I...

Erik Lloshi: Vetëm 10 % e këngëtarëve i njohin notat muzikore

Erik Lloshi, i ftuar në emisionin e mëngjesit “Ditë e Re” në RTV Ora, është shprehur se vetëm 10% e këngëtarëve i njohin notat...

Erik Lloshi sqaron përplasjen me Anxhela Peristerin: Ky është defekti i...

Prej ditësh është diskutuar marrëdhënia mes dy këngëtarëve të cilët shqueshin për miqësinë e tyre të ngushtë. Por, që nga dita kur Erik Lloshi...

Erik Lloshi tregon si u njoh me të shoqen: Prita dy...

Këngëtari i njohur, Erik Lloshi, ishte këtë të enjte së bashku me bashkëshorten e tij Rominën të ftuar në emisionin “Rudina’ ku dhe kanë...

Erik Lloshi dedikim gruas pas martesës: Shpirtin po ta jap (VIDEO)

Këngëtari i njohur Erik Lloshi pak ditë më parë i dha fund beqarisë, duke “djegur shaminë”, në një dasmë që preferoi ta kishte larg...

E ftuan në dasmë për të kënduar, këngëtarin shqiptar e ngacmon...

Jemi në sezonin e martesave dhe shumë prej këngëtarëve të njohur angazhohen në dasma të ndryshme, ku këndojnë këngët më të bukura të dashurisë...

E thirrën në dasmë për të kënduar, nusja ngacmon këngëtarin e...

Ky është sezoni i martesave dhe të shumtë janë këngëtarët të cilët angazhohen në dasma të ndryshme, për të performuar në ditën më të...

Erik Lloshi bën tatuazhin për personin që e do më shumë...

Këngëtari shqiptar Erik Lloshi, është i njohur si këngëtari i baladave. Por natyra e tij romantike dhe emocionale, nuk ka të bëj vetëm me të...

Mjekët e bënë të vdekur, këngëtari e suprizon (VIDEO)

Historia e Joraldës është mjaft e dhimbshme. Vogëlushja që sot feston 5-vjetorin, dikur u bë e vdekur nga mjekët. Lindja e saj sihte shumë...

FOTO/ Merr fund lidhja, këngëtari shqiptar ndahet nga e dashura modele

Ata ishin një çift shumë i lumtur bashkë dhe kishin një lidhje shumë pasionante. Aq sa shpesh ndanin me ndjekësit e rrjeteve sociale puthje...

EDITORIAL

Turpi i KPA, Vettingut. Shkarkim politik vetëm se e dekretoi Presidenti Meta

Besnik Muçi, anëtari i Gjykatës Kushtetuese ka folur pas vendimit të KPA (Vettingut) që e largoi nga...

FORUM

Betejë e ashpër me regjimin e së keqes

Nga Kastriot Islami - Kërcënimi i fundit i zëdhënësit të Presidentit është një ngjarje shumë e rëndë. Ajo...

A ka kohë “Venecia” për “Xibrakën”?

Nëse futesh në faqen ku publikohen dokumentet e Komisionit të Venecias, e kupton se përse emri i...