E shtunë, Gusht 24, 2019
Ballina Etiketimet Era Istrefi

Etiketim: Era Istrefi

”E përjashtuara e përjetshme” (VIDEO)

Rita Ora, Dua Lipa, Gashi, Ava Max, James Belushi, Bebe Rexha e shumë e shumë emra të tjerë, janë ambasadorët më të mirë për...

“Selfish”, kënga e re e Era Istrefit

Era Istrefi është gati për të nxjerrë hitin e saj më të ri. Kënga do titullohet "Selfish". Era e ka dhënë njoftimin vetë me...

Dj-i me famë botërore i shkruan Era Istrefit: Do të divorcohem...

Historia se ka një flirt mes Era Istrefit dhe Dj-it me famë botërore Diplo, qarkullon prej kohësh, por gjërat me sa duket janë bërë...

Era Istrefi së shpejti projekt të ri, bashkëpunim me DJ grek

Era Istrefi po përgatitet për hitin e radhës. "Selfish" titullohet kënga që do vijë në bashkëpunim me DJ grek dhe belg, Dimitri Vegas. "Do të vijë...

Era Istrefi tregon projektin e ri me DJ e njohur

Era Istrefin ka bashkëpunuar me shumë emra të muzikës botërore dhe këngët e saj kanë me mijëra klikime. Era është duke punuar për disa projekte...

(Zh)veshja që i kushtoi Era Istrefit mijëra euro

Nuk ndodh shpesh që Era Istrefi të provokojë me foto seksi në Instagram. Me një shikim të shpejtë kupton rrjetet e saj sociale janë...

Zbulohen FOTOT e rralla të Era Istrefi nga adoleshenca

Këngëtarja Era Istrefi sot është emri më i komentuar në mediat rozë, si shkak i suksesit që ka arritur me projektet muzikore. Ajo u bë...

Era Istrefi zbulon surprizën, bashkëpunim me këngëtaren e njohur

Suksesi i Era Istrefit është i konfirmuar dhe këngëtarja shqiptare është e angazhuar në shumë koncerte jashtë vendit. Viti që lamë pas ka qenë...

Këngëtarja shqiptare në listën e personave me ndikim në Evropë

Kompania mediale Politico ka përpiluar një listë të 28 personave që do ta formësojnë Evropën në vitin e ardhshëm. Këtë herë, ky medium në vend...

Hiti i radhës i Era Istrefit do të flasë shqip, zbulohet...

Me siguri të gjithëve u pëlqen ideja që një këngëtare me famë botërore si Era Istrefi do të sjellë një këngë në gjuhën shqipe....

EDITORIAL

 “Dosja e Dibrës”, test edhe për ambasadorët e huaj

-Kur dëgjon përgjimet e Dibrës, të publikuara nga gazeta gjermane “Bild”, kupton dhe mënyrën sesi qeveria, PS,...

FORUM

Milionat që Shqipëria e varfër u fal miliarderëve

Nga Klodian Tomorri - Milionat qe Shqiperia e varfer u fal miliardereve Jahti 400 milione dollaresh i Emirit të...

Samiti i pasigurisë – Krerët e G7-s takohen në Biarritz

Vendi i njohur i pushimeve në Francë, Biarritz është gati për të pritur samitin e 7 vendeve...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com