Ballina Etiketimet Era Istrefi

Etiketim: Era Istrefi

Era tregon sekretet e hitit “BonBon”

"BonBon" i Era Istrefi dëgjohet anembanë botës. Kënga tingëllon shumë ritmike, por nuk e paska kuptuar gabim sepse hiti ndërkombëtar paska një histori. Ajo,...

Era Istrefi sjell ‘Bonbon’ në anglisht

Era Istrefi ka publikuar versionin në gjuhën angleze të këngës së saj të popullarizuar, 'Bonbon'. Pas suksesit që i solli Istrefit versioni në shqip i...

Çfarë do thoshte Era Istrefi për këtë variant të “Bon Bon”?

Hiti i saj është përvetësuar në forma e variante nga më të ndryshmet dhe duket se artistët në botë, po garojnë të përfitojnë nga...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Ta bëjnë këtë vend normal apo ta lënë siç është

Nga Veton Surroi LVV-ja dhe LDK-ja kanë para vetes vetëm një alternativë: ta bëjnë këtë vend normal apo...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë kusur nuk...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com