Ballina Etiketimet Era Istrefi

Etiketim: Era Istrefi

Befason këngëtarja e njohur shqiptare, pranon publikisht se konsumon marijuanë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi ka pranuar publikisht se konsumon marijuanë. Këngëtarja e njohur për hitet e saj, jo vetëm në Shqipëri, por edhe...

Era Istrefi performancë mahnitëse në “Coachella” (VIDEO)

Era Istrefi ka mahnitur publikun mbrëmjen e djeshme në  festivalin më të madh në botë “Coachella” festival ky që mbledh të gjitha yjet e...

Era Istrefi spot publicitar për markën prestigjoze

Era Istrefi duket se do të jetë pjesë e një tjetër suksesi. Por kësaj here nuk bëhet fjalë muzikën. Këngëtarja shqiptare duket se ka firmosur...

Ngjashmëri e çuditshme: Sozia e Era Istrefit është një këngëtare e...

Thonë, që diku në botë të gjithë e kemi të paktën një sozi, ndoshta edhe dy... Por Era Istrefi e ka më afër nga...

Ja sa ka kushtuar videoklipi i Era Istrefit

Ndonëse ka vetëm pak ditë që ka dalë në treg, ajo është shndërruar në këngën më të dëgjuar. Bëhet fjalë për projektin e ri...

Shifra marramendëse e klipit “Redrum” të Era Istrefit (VIDEO)

Javën e kaluar, Era Istrefi publikoi këngën e re, “Redrum”. Sipas menaxherit dhe njëkohësisht të dashurit të këngëtares, Faton Shoshi, klipi ka kushtuar rreth...

Era Istrefi me “look” të ri

Pak ditë më parë ajo publikoi projetkin e saj më të fundit të titulluar “Redrum”, ku në videoklip dominon ngjyra e kuqe. E mesa duket...

Era “fryn fuqishëm”, katër milionë shikime për tri ditë (VIDEO)

Pas më shumë se një viti që kur lancoi projektin muzikor "Bon Bon", që edhe e bëri një yll botëror, Era suprizoi me këngën...

“Redrum” i Era Istrefit, detajet unike të videoklipit (VIDEO)

"Redrum", është projekti muzikor që prej muajsh pritesh nga fenomeni botëror, Era Istrefi. Mëngjesi i sotëm, Era Istrefi, ju dhuroi adhuruesve të saj dhe...

Era Istrefi do të publikojë klipin e ri “Redrum” më 24...

Këngëtarja e famshme kosovare, Era Istrefi tashmë në të gjithë tregun muzikor jo vetëm në Shqipëri por në të gjithë Ballkanin, do të sjellë...

EDITORIAL

Mafia e qeveritare e votave mbyll dosjen e Dibrës. Pse heshtin ndërkombëtarët?

Prokuroria mbylli skandalin më të madh të vjedhjes dhe manipulimit të votave në Shqipëria, e dokumentuar me...

FORUM

Qemal Stafës, nuk i ndahen Minxhozët edhe pas 80 viteve!

Nga Ylli Dylgjeri Qemal Stafës, nuk i ndahen Minxhozët edhe pas... 80 viteve! Pas një debatit institucional Kryeministri-FSHF, e më...

Fondacioni Martin & Mirash Ivanaj – Një xhevahir kulture dhe dije në mes të Tiranës

Nga Mal Berisha Një Vegim i largët rreth emrit “Mirash” Ishte viti 1959 kur u ula në bangën e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com