E mërkurë, Nentor 20, 2019
Ballina Etiketimet Era Istrefi

Etiketim: Era Istrefi

Ndeshja me Francën, blindohet “Air Albania Stadium”. Rrugët që bllokohen në...

Ndeshja e kombëtares shqiptare me Francën, sot në Tiranë, ka vënë në lëvizje gjithë strukturat e Policisë së Shtetit dhe agjencitë speciale për ruajtjen...

Detaje nga ceremonia e stadiumit të ri, ja 5 këngëtarët që...

E diela e 17 nëntorit do të jetë një ditë historike për futbollin shqiptar, pasi do të inaugurohet shtëpia e re e Kombëtares “Air...

Video/ Era Istrefi “thyen” rrjetin, publikon super-hitin e radhës me yllin...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Era Istrefi, ka publikuar një tjetër këngë, e cila pritet të kthehet shumë shpejt në hit. E kthyer në një...

Kënga e re me Offset, Era këndon dhe në shqip (VIDEO)

Siç mund ta keni lexuar, pritej që Era Istrefi të bashkëpunonte me grupin Yellow Claw, dyshen e DJ-ve të njohur nga Amsterdami dhe Offset,...

Era Istrefi bashkëpunim me yllin botëror të muzikës rep për këngën...

Pak kohë më parë Era Istrefi publikoi bashkëpunimin me reperin rus Sayonara Boy. Deri më tani kënga numëron mbi 15 milionë klikime dhe suksesi...

Le të martohemi! Era Istrefi “i merr” bashkëshortin reperes Cardi B

Pas "Bon Bon", rruga e suksesit të Era Istrefit nuk është ndalur kurrë. Ajo ka firmosur kontratë me një kompani muzikore dhe promovon projektet...

Këngëtarja serbe kopjon këngën e Erës dhe Norës (VIDEO)

Pothuajse pesë muaj më parë motrat Istrefi, Nora dhe Era, sollën një super bashkëpunim të titulluar "Nuk e di" që menjëherë rrëmbeu zemrat e...

Klipi me skena provokuese i Era Istrefit me reperin rus (VIDEO)

Këngëtarja shumë e suksesshme shqiptare, Era Istrefi, ka sjell bashkëpunimin e saj më të ri me reperin rus, Eldzhey. Kënga deri më tani ka...

Era Istrefi në toplistat ruse

Para dy muajsh solli këngën e parë në bashkëpunim me një reper rus. Bëhet fjalë për Era Istrefin, e cila bashkoi forcat me rep-artistin,...

Era Istrefi feston ditëlindjen, ja sa vjeçe mbush këngëtarja e njohur

Era Istrefi është padiskutim një ndër këngëtaret më të mira shqiptare e cila na ka bërë krenarë me sukseset që ka arritur në karrierën...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...

Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen BASHKURTI Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...