E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Enveri

Etiketim: enveri

Letrat për Enverin: Ushtarakët e specialistët tanë përdhunojnë vajzat kineze dhe...

Dashnor Kaloçi Memorie.al publikon për herë të parë dokumentat e bujshme arkivore me “dosjen e zezë” të marrëdhënieve shqiptaro-kineze të fillimit të viteve ’60-të, ku...

Masakra e Tivarit: Enveri urdhëroi – “vrisni kosovarët”!?

Masakra e Tivarit, apo më gjerë, tragjedia e Tivarit, është një nga plojat më të mëdha, më të përgjakshme dhe më të pabesa, realizuar...

Petrit Vasili: Kryeministri grabit të varfrit për puset e ujit që...

Pasi Kryeministri njoftoi sot nisjen e reformës së ujit, ka ardhur edhe reagimi i parë nga opozita. Petrit Vasili, kreu i Grupit të LSI,...

Komentuesi e krahason me Enverin, Rama i sheh të dhënat: Dhe...

Një foto që ka zgjedhur kryeministri Edi Rama si foton e tij të ditës në faqen e ‘Facebook’-ut, ndërsa komentet kanë vërshuar.   Në foton në...

Bashkim Shehu tregon ndarjen e vëllait nga Silva: Qaj njëri e...

“Vetëm një orë m’u desh mua që të vendosja, mbasi bisedova me shokun Enver. Vetëm një orë!”. Kështu do t’i thoshte të birit, Skënderit,...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...