Ballina Etiketimet Enton Palushi

Etiketim: Enton Palushi

Edi Rama nuk ishte as e ardhmja, por as e shkuara...

Nga Enton Palushi - Pse nuk ecën ky vend – sepse shumica jonë duam politikanë që thonë se po merren me hallet e kombit, ndërkohë që na...

Përgjimet e “Bild”, gazetari tregon skenarët: Loja është e hapur

Përgjimet e publikuara nga gazeta gjermane “Bild” publikoi sot 16 materiale audio-përgjuese, ku shfaqeshin zyrtarë të PS-së, mes tyre edhe kryeministri Edi Rama gjatë...

“Argumenti i dordolecit” ndaj Metës e futi Ramën në rrugën pa...

Nga Enton Palushi Kohët e fundit ishte krijuar plotësisht bindja se të debatoje me kryeministrin Edi Rama po kthehej në mision të pamundur. Një parim...

Boll bëtë “porno varfërie” me fëmijët nëpër ekrane

Nga Enton Palushi Para disa kohësh, këngëtari i njohur, Ed Sheeran bëri një video me disa fëmijë të varfër gjatë një vizite në Liberi. Ai personalisht...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Me këtë që po shohin shqiptarët kush është ai i marrë, që i vendos emrin Arta vajzës së tij!

Nga Dritan Kaba Këtu me emrin Arta, ia paska marrë dhe dinjitetin edhe mendjen Zoti dhe ia paska...

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com