Ballina Etiketimet Enno Bozdo

Etiketim: Enno Bozdo

Bozdo: PD po riorganizohet për zgjedhjet e parakohshme

Enno Bozdo ka zbuluar në A2 CNN se PD-ja ka ndërmarrë disa hapa që kanë lidhje me bërjen gati të strukturës për zgjedhjet e...

Bozdo: Presidenti Meta pati guximin që të thonte disa të vërteta

Një nga ish drejtuesit e lartë të Partisë Demokratike, Enno Bozdo, deklaroi në emisionin “Dita Jonë” në A2 CNN se Presidenti Ilir Meta dje...

Enno Bozdo: Në 30 qershor s’lejojmë zgjedhje

Anëtari i kryesisë së PD-së, Enno Bozdo i ftuar në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në News 24, deklaroi se Këshilli i Europës...

Bozdo: PD, aleancë mbipolitike për t’i bërë ballë Ramës

Demokratët rinisin brenda kësaj jave zgjedhjet e brendshme, të cilat pritet të përfundojnë në fund të muajit tetor. Sekretari organizativ i PD-së, Enno Bozdo...

Sekretari i PD, Bozdo: Ja çfarë do ndodhë në protestën e...

Sekretari organizativ në Partinë Demokratike, Enno Bozdo tha se audio-përgjimi i publikuar nga PD ku shfaqet vëllai i ministrit të Brendshëm si i implikuar...

Bulevardi i Ri, Bozdo: Rama bllokoi Bashën për të ndërtuar kullat

Në inaugurimin e segmentit të dytë të Bulevardit të Ri të kryeqytetit, kryeministri Rama dhe kryebashkiaku Erion Veliaj vendosën theksin tek ecuria e ngadaltë...

Taksa për rrugën/ Bozdo: Gafa e rradhës e Ramës, do të...

Sekretari organizativ në Partinë Demokratike, Enno Bozdo, kundërshtoi vendosjen e taksës në rrugën e Kombit, duke e cilësuar atë të pavend jo thjeshtë për...

Zyrtari i lartë i PD sherr me grushte në mes...

Dy zyrtarë të lartë të PD dhe një qytetarë i moshuar janë përfshirë sot në një incideent të rëndë. Ish-deputeti PD, Fatbardh Kadilli dhe...

Sekretari organizativ i PD: Protesta vazhdon edhe pas 27 janarit

Kur pak orë na ndajnë nga protesta e opozitës ditën e nesërme, sekretari organizativ në Partinë Demokratike, Enno Bozdo, foli për kërkesat e kësaj...

Bozdo tregon problemin e madh të Lulzim Bashës

Sekretari Organizativ i Partisë Demokratike Eno Bozdo, i ftuar në emisionin ''Ditë e Re'' në ''Ora News'' ka folur për problematikat e Tiranës. Duke bërë...

EDITORIAL

Mafia e qeveritare e votave mbyll dosjen e Dibrës. Pse heshtin ndërkombëtarët?

Prokuroria mbylli skandalin më të madh të vjedhjes dhe manipulimit të votave në Shqipëria, e dokumentuar me...

FORUM

Të vdekurit fitojnë gjithmonë, ndonjëherë të gjallët duhen kërkuar mes tyre

Nga Lorenc Vangjeli - Rrallë shumë, por megjithatë ndodh: njerëz që kanë Ikur nga kjo botë, i imponojnë...

Fondacioni Martin & Mirash Ivanaj – Një xhevahir kulture dhe dije në mes të Tiranës

Nga Mal Berisha Një Vegim i largët rreth emrit “Mirash” Ishte viti 1959 kur u ula në bangën e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com