E mërkurë, Nentor 20, 2019
Ballina Etiketimet Engjej

Etiketim: engjej

Zgjidhni një nga këta engjëj dhe lexoni mesazhin që shpirti juaj...

Engjëjt e ndiejnë shpirtin tonë. Testi që ne ofrojmë sot është 98% i saktë, ajo që duhet të bëni është të zgjidhni një engjëll...

Këta ëngjëj sjellin një mesazh për të ardhmen tënde. Zgjidh një...

Imagjino sikur të shohësh pesë ëngjëj të vegjël e të ëkndshëm. Janë të gjithë përballë teje. Secili prej tyre ka një parashikim për të...
Bledar Kurti

Mjekët shqiptarë: Engjëj apo djaj?

 Dr. Bledar Kurti/Rasti tragjik i humbjes së jetës së 35 vjeçares dhe foshnjës së saj të palindur ka shkaktuar një indinjatë të madhe shoqërore...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Luan Rama: Kosova brenda Serbisë, një postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit të Shqipërisë!

Nga Luan Rama* - Nuk është një lapsus. Nuk është as ndonjë gabim prej pakujdesisë, publikimi në faqen...

Reformë e denjë për gishtin e Boschart

Nga Ylli Manjani - Shihni me vemendje se për çfarë reforme zgjedhore po zihen. Halli më i madh...