Ballina Etiketimet Energji elektrike

Etiketim: energji elektrike

Këto janë arsyet pse Kosova rrezikon të mbetet pa energji elektrike

Me 21 korrik në mbledhjen e fundit të Qeverisë në ikje të drejtuar nga Isa Mustafa miratoi vendimin për shpronësimin e pronave që preken...

Ja zonat në Tiranës që do të kenë kufizim të energjisë...

Si pasojë e disa punimeve, OSHEE ka njoftuar dje se disa zona të kryeqytetit do të kufizohen nga energjia elektrike. Punimet do të fillojnë...

Pas 24 orësh rikthehet energjia në Kukës dhe Has

Pas 24 orësh defekt, mësohet se është rikthyer energjia elektrike në Kukës dhe Has. Pak më herët, Operatori i Sistemit të Transmetimit, OST, raportoi se...

Shqiptarët vjedhin energji elektrike edhe në Itali! 3 në pranga

Jo vetëm që kishin zaptuar një ndërtesë ilegalisht, por kishin arritur deri aty sa të bënin një lidhje të paligjshme energjie elektrike. Policia italiane arrestoi...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com