Ballina Etiketimet Energji elektrike

Etiketim: energji elektrike

Acari bllokon Elbasanin, 3299 familje pa energji elektrike

Moti i ftohtë dhe temperaturat e ulëta që po mbizotërojnë prej tre ditësh kanë penalizuar një sërë qarqesh, ndërsa shumë shkolla raportohen të  mbyllura...

Në ora 9:00 stakohet energjia në disa lagje të kryeqytetit

Për shkak të remontit të parashikuar në disa kabina në Tiranë, nesër, 19 dhjetor, do të ketë kufizim të energjisë elektrike në disa zona në...

Nesër Tirana pa energji elektrike, ja zonat dhe orari

Operatori Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) ka njoftuar ndërprerjen e energjisë elektrike në disa zona të Tiranës gjatë ditës së nesërme. OSHEE ka njoftuar se...

Francë, 200 000 shtëpi pa energji elektrike nga moti i keq

Sot në mëngjes banorët e rreth 200 000 shtëpive janë zgjuar pa energji elektrike, pas reshjeve të dendura të dëborës dhe shiut që përfshinë...

OSHEE: Disa lagje të Tiranës nesër pa energji elektrike

Për shkak të remontit të OSHEE në linjën 35 kV L30-40/2 Mëzez – Valias, në datën 11 tetor do të stakohet energjia në nst...

Burgu i Shënkollit pa energji elektrike, shkak defekt në tensionin e...

Njësia Administrative e Shënkollit që prej orës 9 të mëngjesit është pa energji elektrike, për pasojë ka ngelur pa energji elektrike edhe insitucioni i...

Bateria e krijuar prej diamanti që do të japë energji elektrike...

Materiali bazë i papërpunuar për prodhimin e baterive të diamantit do të jenë mbetjet bërthamore nga termocentrali. Sot ato janë ende në fushën e...

Tarifa e energjisë elektrike, OST jep 4 variante deri në 1.52...

4 janë variantet e paraqitura nga  operatorit të transmetimit pranë Entit rregullator të energjisë  për ndryshimin e tarifës për të siguruar aktivitetin normal gjatë...

Fshatrat e Shkodrës pa energji elektrike, ja ç’njofton bashkia sot

Në qytetin e Shkodrës situata paraqitet normale. Bashkia njoftoi sot se "nuk kemi probleme përsa i përket furnizimit me ujë të pijshëm me përjashtim të...

Tiranë, akoma pa ardhur mirë dimri fillojnë ndërprerjet e energjisë elektrike

Me shirat e para të vjeshtës kanë filluar edhe ndërprerjet e energjisë elektrike.  Qytetarët në Tiranë kanë filluar të ankohen. OSHEE akoma nuk ka dhënë...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com