Ballina Etiketimet Energji elektrike

Etiketim: energji elektrike

Shiu i lë pa energji elektrike

Banorët e njësisë administrative të Zejmenit përballen me mungesën e energjisë elektrike sa herë që ka reshje shiu apo fryn erë; kjo si pasojë...

Njihuni me 6 pajisjet që shpenzojnë më shumë energjinë në shtëpinë...

Të gjithë kemi pasur frikë, të paktën një herë në jetën tonë, të kontrollojmë faturën e energjisë. Shpesh, vlera mund të jetë shumë më...

Nesër në Tiranë ndërpriten dritat, ja zonat ku nuk do ketë...

OSHEE njofton se ditën e nesërme do të stakohet energjia elektrike në disa zona, për shkak të punimeve që po kryhen për rikonstruksionin e...

Komuniteti që jeton pa energji elektrike

Një komunë në zemër të Seulit po jeton pa energji elektrike dhe madje drejton edhe një kafene pa energji elektrike. Në Seul ndodhe një komunitet...

Sot dhe nesër, ja cilat janë 26 zonat ku nuk do...

OSSHE nëpërmjet një njoftimi zyrtarë ka bërë me dije, se për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave në Tiranë, do të vijojnë ndërprerjet...

Gjysma e Tiranës pa energji elektrike, ja cilat janë zonat

Me datë 11 maj është parashikuar që gjatë intervalit kohorë 01:00-06:00 të ketë mungesë të energjisë në disa zona të kryeqytetit. Sipas njoftimit për abonentët,...

Pesë orë pa energji elektrike, zonat që do të preken në...

Disa zona në Tiranë sot do të mbeten pa energji elektrike për pesë orë. OSHEE njofton se do të preken disa zona në kryeqytet për...

Lezha e Kurbini pa energji elektrike, OSHEE tregon arsyet

Qyteti i Lezhës dhe Kurbini do të vuajnë mungesën e energjisë elektrike nga ora 15:15 -1 6:45 pasi OST-ja ka nisur punimet në linjat...

Acari bllokon Elbasanin, 3299 familje pa energji elektrike

Moti i ftohtë dhe temperaturat e ulëta që po mbizotërojnë prej tre ditësh kanë penalizuar një sërë qarqesh, ndërsa shumë shkolla raportohen të  mbyllura...

Në ora 9:00 stakohet energjia në disa lagje të kryeqytetit

Për shkak të remontit të parashikuar në disa kabina në Tiranë, nesër, 19 dhjetor, do të ketë kufizim të energjisë elektrike në disa zona në...

EDITORIAL

Opozitë, ku je? Kryeministri Rama nuk rrëzohet me facebook!

Kryeministri Rama nuk po jep shenja se do të shkojë në zgjedhje, ndonëse deri dje kishte shpresa,...

FORUM

Katranjosi që shan e kërcënon profesorin…

Nga Kastriot Islami - Ishte dhe mbetet katranjos… Të gjithë e mbajnë mend si katranjos-gënjeshtar, pervers, grindavec e sherrxhi...

Vasili: Të mendojmë si Monika, kështu BE nuk do të jetë më ëndërr

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka sjellë në vëmendjen deklaratën e dy ditëve më parë të kryetares...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com