E martë, Korrik 23, 2019
Ballina Etiketimet Endrit Braimllari

Etiketim: Endrit Braimllari

Endrit Braimllari: Protestat popullore i çorrën maskën Edi Ramës

Endrit Braimllari, nga radhët e LSI-së, përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se e nxiu faqen e Shqipërisë,...

Braimllari: Rama mban peng vendin me banda dhe kriminelë

Banorët e Astirit kanë vijuar sot ditën e 108-të protestës së tyre. Protestës së tyre i janë bashkuar edhe deputetët e opozitës. Deputeti i LSI-së...

Braimllari: Parlamenti është i krimit dhe jo i qytetarëve

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, thotë se parlamenti është i krimit të organizuar dhe jo i qytetarëve. Reagimi i tij ka ardhur...

Braimllari nxjerr mesazhin: Rama, terror administratës për në antimitingun e Vlorës

Ndërkohë që opozita ka thërritur nesër shqiptarët në protestën masive në Tiranë, dihet tashmë se kryeministri Rama do të jetë në atë kohë në...

Braimllari: Rama të bëj kujdes, të mbaj larg provokatorët

Deputeti i LSI, Endrit Braimllari deklaroi sot në protestën e banorëve të Astir se 16 shkurti është dita e një proteste qytetare. Ai paralajmëroi...

Protesta e Opozitës, Braimllari: Rama të mbajë larg provokatorët

Deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari në një dalje për media ka komentuar mbarëvajtjen e protestës së 16 shkurtit, e cila është organizuar nga opozita...

Braimllari: Lleshi të jap dorëheqjen

Deputeti i LSI, Endrit Braimllari ka kërkuar sot largimin e ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshi, pas skandalit të policit në Malësi të Madhe. Postimi i...

Endrit Braimllari: Abi Bank pastron paratë e mafias dhe terrorizmit

Nga Endrit Braimllari* Të flasësh për peshkimin me këtë mazhorancë, nuk di për çfarë peshkimi të flasësh. Për peshkimin real të funksionimit real të bujqësisë, apo...

Braimllari: Nuk ka projekt në ”Unazën e Re” pa u diskutuar...

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari në një intervistë për ''INTV'' foli për projektin e shumëpërfolur të Unazës së Re, si dhe planet...

Braimllari: Unaza e Re vërtetoi hajdutërinë e Edi Ramës dhe ministrave...

Deputeti i LSI, Endrit Braimllari deklaroi sot në protestën e banorëve që preken nga ndërtimi i Unazës së Re, se kreu i qeverisë Edi...

EDITORIAL

Tre vite me reformë, por ende pa DREJTËSI

Ceremonitë festive të zhvilluara dje nga institucionet e qeverisë për 3-vjetorin e miratimit të Reformës në Drejtësi...

FORUM

Sali Berisha: Përgjigje Presidentit të Serbisë, Serbomadhisë Aleksandër Vuçiç! (II)

Nga Sali Berisha - (Vijim pjesa e dytë) Miq, ne konferencen e tij te shtypit te dt 20 korrik...

Një tjetër sukses spektakolar i Reformës në Drejtësi

Nga Neritan Sejamini - Nje tjeter sukses spektakolar i Reformes ne Drejtesi: Meqe nuk bene dot nje Gjykate te...