E mërkurë, Nentor 20, 2019
Ballina Etiketimet Endrit Braimllari

Etiketim: Endrit Braimllari

Intervistë/Braimllari: Dvorani, ushtar i Ramës. Grup i strukturuar që duan Gjykatën...

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari intervistë për "Koha Jonë": Rama u investua në ndarjen e kufijve duke dalë kundër politikën zyrtare të...

Braimllari përkrah banorëve të “Unazës së Re”: Hetim ndërkombëtar për Ramën,...

Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari, vijon të dalë në mbështetje të banorëve të Unazës së Re. Sipas tij, kryeministri Edi Rama ka përdorur...

Braimllari: Rama dhe Dvorani, grup të strukturuar kriminal për të kapur...

I ftuar në Syrit TV, Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari ka folur mbi situatën në Gjykatën Kushtetuese. Ai e ka cilësuar veprimin...

Braimllari: Opozita dëmshpërblim 100 % për banorët e ”Astirit”, Rama ushtroi...

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, në një intervistë në emisionin 7 pa 5 në ''Vizion Plus'', ka folur për ngjarjen tek ''Unaza...

Situata tek Astiri/Braimllari: Dëmshpërblim me çmimin e tregut, dënime për dhunuesit...

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, në një intervistë në ''Ora News'', ka komentuar dhunën ndaj banorëve dhe aksionin në ''Unazën e Re'',...

Braimllari: Dëmshpërblim me çmimin e tregut dhe dënime për ata që...

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari me anë të një interviste për televizionin Ora News ka reaguar në lidhje me aksionin e ditës...

Braimllari: Është e pa precedentë ajo që po ndodh te Unaza...

Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari ne nje prononcim për Fax News nga Unaza e Re u shpreh se është e pa precedentë ajo...

Braimllari: Opozita kërkon zgjedhje të parakohshme, të çojmë përpara reformën zgjedhore

Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari deklaroi se opzoita do të vijojë që të kërkojë zgjedhje të parakoshme. I ftuar në studion e edicionit...

Atentati ndaj prokurorit, Brahimllari: Qytetarët ndihen të pasigurt, kryeministria dhe qeveria...

Sekretari i Përgjithshëm i LSI Endrit Brahimllari ka reaguar për ngjarjen e rëndë të ndodhur mbrëmë në Mbikalimin e Shkozetit, ku iu bë atentat...

Braimllari: Kajmaku, zgjedhje dhe përgjegjësi e Ramës. Duhen zgjedhje të parakohshme

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, përmes një deklarate për mediet, tha se vendimi i KQZ-së për heqjen e mandatit të Agim Kajmakut...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...

Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen BASHKURTI Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...