Ballina Etiketimet Endri Hasa

Etiketim: Endri Hasa

Endri Hasa: 7 arsye pse biznesi thërret Rama ik

Ish-deputeti i PD-së, Endri Hasa tha se ligji i ri për fiskalizimin dixhital nuk ka asgjë të mirë për biznesin. Në facebook, Hasa shkruan se...

Hasa: Qeveria po zhvat biznesin me ligjn e ri për tarifat...

Ish-deputeti demokrat Endri Hasa ka reaguar sot në një dalje mediatike për projektin e ri të qeverisë per futjen në përdorim të një sistemi te ri të kontrollit fiskal "Tenderi...

Ish-deputeti i PD: Edi Rama i Devollit ka hyrë si hajdut...

Ish-deputeti i PD-së, Endri Hasa, ka reaguar pas situatës së tensionuar në Devoll ku forca të shumta policie kanë rrethuar godinën e bashkisë dhe...

Endri Hasa: Paligjshmëria po vepron për Bashkinë e Devollit

Koordinatori i Partisë Demokratike për Devollin, njëherësh, ish-deputeti Endri Hasa deklaron se paligjshmëria po vepron për Bashkinë e Devollit. "Paligjshmëria e 30 Qershorit po thellohet...

Ish-deputeti: Qytetarët votojnë poshtë kamerave. Kanë frikë edhe me…

Bashkia e Elbasanit është një nga 31 bashkitë në të gjithë vendin ku qytetarët kanë vetëm një kandidat në fletën e votimit. Por pavarësisht...

Protesta/ “Do gumëzhijnë rrugët”, ish-deputeti: Jemi në diktaturë

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Endri Hasa i ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24 tha se protesta e sotme e opozitës së bashkuar do...

Hasa: Edhe ne kemi një limit, po u tërhoqëm njerëzit do...

Ish-deputeti i PD, Endri Hasa i ftuar në studion e lajmeve të RTV Ora tha se njerëzit janë të irrituar dhe kjo është arsye...

PD: Listat e zgjedhësve janë të manipuluara

Ish-deputeti demokrat Endri Hasa publikon gjetjet zyrtare te auditimit te listave te zgjedhesve. "Jane te manipuluara. Per rreth 350 mije zgjedhes ka nderhyrje te...

Ish-deputeti foto me shqiptaren që fitoi në Suedi

Ish-deputeti i PD-së, Endri Hasa ka postuar në Facebook foto me eurodeputeten shqiptare Arba Kokalari pas zgjedhjeve në Suedi. "Arba Kokalari është europarlamentarja me e...

Ish-deputeti i PD: S’ka marrëveshje Rama-Basha është propagandë e qeverisë

Ish-deputeti demokrat Endri Hasa i ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora komentoi vendosjen e komisionerëve zgjedhore të PD në Komisionet zonale zgjedhore. Hasa...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com