E dielë, Nentor 17, 2019
Ballina Etiketimet Emrat e vajzave

Etiketim: emrat e vajzave

Ella Faria dhe Mia Soraya, ç’kuptim kanë emrat e vajzave të...

Emina Çunmulaj u bë nënë për herë të dytë, dhe dje ndau me ndjekësit lajmin e ardhjes në jetë të vajzës së vogël, Mia...

EDITORIAL

Mirush Kabashi: 23 vjeçarja e diplomuar, pa punë dhe në mjerim ekonomik i jep fund jetës

 Nga Mirush Kabashi  Adela Gjoka, një vajzë vetëm 23 vjeçe nga Rrësheni i dha fund jetës në kushtet...

FORUM

Historiani Jusuf Buxhovi: Rama po tradhton Kosovën më keq se Enver Hoxha

“Unë nuk besoj se Enver Hoxha do të tradhtonte Kosovën në këtë mënyrë. Ose nuk do të...

Ekipi francez kërkon takim urgjent me Fevziun: Duam librin “Tirana e Nonës”!

Sot në mesditë, ekipi kampion i botës, Franca, zbriti në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë. Sapo u akomodua në...