E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Emily Ratajkowski

Etiketim: Emily Ratajkowski

Deri vonë joshte me të pasmet, tani josh me…Emily Ratajkowski çudit...

"Jepu grave mundësinë të jenë atë që duan dhe në mënyrën më të ndryshueshme të mundshme” Nis me këtë slogan feminist postimi në Instagram i...

Si po e pasurojnë Emily Ratajkowski-n fotot seksi në Instagram

I keni parasysh fotot seksi të Emily Ratajowksit? Sigurisht që po. Epo, dijeni që modelja nuk i poston ngaqë thjesht duket mirë apo i...

Zhvishet Emily Ratajkowski, nudo për një kauzë të veçantë

Modelja e njohur Emily Ratajkowski ka pozuar krejtësisht e zhveshur, me një lule mes këmbëve për të fshehur pjesët intime. Emily tha se qëllimi i...

S’ka vend për imagjinatë, modelja publikon foton e “nxehtë” para pasqyrës

Modelja Emily Ratajkowski është cilësuar si një ndër femrat më joshëse në botë. Së fundimi modelja ka postuar në profilin e saj në Instragam një...

Emily Ratajkowski provokon sërish, shfaqet topless

Emily Ratajkowski provokon gjithmonë me fotot që poston në rrjetet sociale. Ajo ka sjellë disa foto të reja ku shfaqet topless. 26 vjeçarja në një imazh...

Ej babush…iku ndeshja!!!!

Një modele super seksi si Emily Ratajkowski nuk mund të mos tërheqë vëmendjen me format e saj. Kështu ndodhi edhe në tribunën e “Staples” në...

Emily Ratajkowski provokon sërish, tregon të pasmet në Instagram

Ja një tjetër foto provokuese e Emily Ratajkowski, që i lë pak hapësirë imagjinatës. Modelja super seksi tregon format e saj perfekte në një foto...

Emily Ratajkowski rikthehet me pozat e nxehta

Ajo nuk ka turp kur vjen fjala për të treguar trupin e saj. Dhe të mërkurën, Emily Ratajkowski nuk u zhgënjeu. Modelja dhe aktorja tregoi format...

Arrestohet në protestën Kavanaugh modelja Emily Ratajkowski

Aktorja dhe modelja Emily Ratajkowski njoftoi në Twitter se është arrestuar, teksa protestonte për emërimin e Brett Kavanaugh në Gjykatën e Lartë. “U arrestova pasi...

Emily Ratajkowski, e gjitha “leopard”

Emily Ratajkowski parakaloi në “Dolce Gabbana Fashion Show” të shtunën dhe të gjithë sytë ishin mbi të. Mirëpo, ajo ka mahnitur sërish, këtë herë...

EDITORIAL

Analisti shpërthen “bombën”: Jo vetëm djegie e Parlamentit, por dhe vrasje për trazira me 8 qershor

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka dhënë detaje të tjera lidhur me dokumentin e SHISH, ku...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com