E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Emiljan Lleshaj

Etiketim: Emiljan Lleshaj

Alarmoi Mamurrasin me të shtëna arme, kapet i riu

Policia e Kurbini ka vënë në pranga një person të shpallur në kërkim. Operacioni" Mamurrasi" arrestoi Emiljan Lleshaj, 22-vjeç, banues në Mamurras ( i...

EDITORIAL

Reagime të forta nga SHBA dhe Britania e Madhe: Zhgënjim dhe pikëpyetje për gjyqin e Tahirit

Dënimi i Saimir Tahirit vetëm me 3 vjet shërbim provë dhe rrëzimi i akuzave për trafik droge...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com