E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Elvis Hoxha

Etiketim: Elvis Hoxha

Elvis Hoxha: Fitorja e madhe e luftës, u kthye në fitore...

I ftuar në emisionin "Arena" nga Dritan Hila, Elvis Hoxha nga Lëvizja Vetëvendosje në Tiranë tha se vota për VV në Kosovë, ishte votë...

Bernabiç, fytyra më e fundit e civilit terrorist

Nga Elvis Hoxha -Bërnabiqi, kryeministrja serbe, nuk tha asgjë të re apo ndryshe nga edukimi i saj i natyrshëm, edukim që ajo e ka...

“Shokun se çoj me vra”, zbardhet dëshmia e vrasësit të H.Beqirit

“Një shok që i them shok, nuk e çoj me vra. Kërkoj drejtësi”. Këto janë fjalët e Elvis Hoxhës në fund të seancës gjyqësore...

Pedagogu Hoxha: Pse kryeministri Rama nuk firmos për kërkesat e studentëve

Pedagogu Elvis Hoxha i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, tha se duke qenë se kërkesat e studentëve nuk realizohet dot nga kryeministri...

Vrasja për një kapele, autori: ”Kërkoj falje dhe mëshirë”

Nëntori i vitit të shkuar, u trondit nga një krim që i mori jetën 23-vjeçarit Hermes Beqiri. I ndjeri u vra ka një lojë...

Detaje të vegjël të rrënimit të madh moral!

Shqiptarit i janë lënë tri mundësi në të cilat po merr pjesë tashmë me pasion: hajnia aktive, mjerimi pasiv, mërgimi amnezik... Nga Elvis Hoxha Detaje...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

Haje tani atë m.. që doje! Haje e mos u ngopsh kurrë!

Nga Agim Xhafka E bëra një spiunllik që në mëngjes. Shkova në polici e thashë se Berti, kushëriri...

Shqipëri: Qytetarë, mbani vesh, ju flet Edi Rama!

Censurë, fshirje e shkrimeve në internet, presion ndaj gazetarëve, kështu është situata e shtypit në Shqipëri, që...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com