E martë, Nentor 12, 2019
Ballina Etiketimet Elvana Gjata

Etiketim: Elvana Gjata

Elvana Gjata publikon foto ‘me dritën perfekte’, Ermal Mamaqi i lë...

Pas rikthimit të fuqishëm, Elvana Gjata është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo ndan me ndjekësit e saj momente nga jeta e përditshme, apo...

Shifër marramendese. Ja sa mori Elvana Gjata për vetëm gjysmë ore...

Është mbajtur tre ditë më rradhë koncerti i titulluar “Tingujt e Çarshisë”, që u organizua nga Qendra Informative Kulturore Shkup, projekt i cili ka...

2018-ta vit me plot balada nga Elvana Gjata

Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata, pavarësisht sukseseve ndër vite, në vitin 2018 e kemi parë shumë aktive në veçanti me albumin e saj të publikuar...

Frymëzimin për punën e gjeni tek këta artistë shqiptarë (FOTO)

Këngëtarët kanë punën më të bukur dhe më të thjeshtë në botë. Gjykuar në sipërfaqe, ata kanë një talent të falur nga nëna natyrë,...

Elvana nostalgjike, i kthehet 2013-ës, ja çfarë kujton!

Siç e ka thënë edhe vetë në një nga baladat e saj më të ndjera, “Gjërat kanë ndryshuar” për Elvana Gjatën duke qenë gjithnjë...

Elvana e ftuar speciale në ‘Sunny Hill Festival’, ndez skenën

Elvana gjata është një ndër këngëtaret tona më të njohura dhe së fundmi nuk ka ngurruar edhe në publikimin e hiteve të reja në...

Elvana Gjata zbulon super surprizën dhe fansat po çmenden

Ditën e djeshme Elvana Gjata i bëri të gjithë kurioz me një postim ku shkruante se kishte një surprizë të vogël për fansat. Më në...

Çfarë ndodhi që Elvana Gjata qau në Zvicër?! Arsyen e zbulon...

Elvana Gjata ka "elektrizuar" publikun me paraqitjen e saj në koncertin “Alba Festival” që u mbajt në Zurich para pak ditësh. Me performancën e saj,...

Ky është çmimi i “çmendur” i syzeve të Elvana Gjatës

Elvana Gjata është një ndër artistet më të dashura në tregun muzikor shqiptar. Pavarësisht ngjarjes së ish-Bllokut e cila duket se shërbeu edhe për mirë...

Elvana Gjata sexy në Romë, rrjeti shpërthen në komente

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata duket se ka përfituar nga këto ditë të ngrohta maji për të udhëtuar jashtë vendit. Destinacioni i saj ka...

EDITORIAL

Kryeministri Edi Rama i mori të gjitha pushtetet!

-PS ka marrë dje nën kontroll pushtetin më të rëndësishëm në një shtet, që është Gjykata Kushtetuese....

FORUM

Mos ji kaq i qetë sot, nesër e ke radhën ti!

Nga Gentjan Hajdari Teksa po ecja rrugëve të Tiranës nuk po më vinte keq për banorët e Astirit,...

Berisha: Një akt antikushtetues me çmim të shtrenjtë për Shqipërinë!

Nga Sali Berisha Miq, shkaterrimi me qellim kapjen e Gjykates se Larte dhe asaj Kushtetuese nga Edvin Mafia,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com