E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Elton Haxhi

Etiketim: Elton Haxhi

Anti-informaliteti, zv.ministri i Financave: Ka dhënë rezultate

Zëvendës ministri i Financave dhe i Ekonomisë, Elton Haxhi, i pranishëm në rubrikën “Opinion” në News 24 ka dhënë detaje mbi aksionet e ndërmarra...

Kryeministri Rama dërgon zv/ministrin e tij në Moskë për bisedime sekrete

Në kulmin e një fushatë qeveritare që synon të demaskojë opozitën PD si të financuar nga Rusia, kryeministri Edi Rama ka dërguar këto ditë...

Paketa fiskale 2019 – Zëvendësministri i Ekonomisë: Ja sektorët që do...

Paketa fiskale 2019 do të parashikojë ulje të tatim-fitimit në masën 5% për 3 kategori biznesesh, duke synuar përmirësimin e klimës së të bërit...

EDITORIAL

Sajmir Tahiri, shantazh Ramës dhe kryeministri e “dënon” me “shërbim prove”!

Çështja më kriminale e trafikut të drogës dje zyrtarisht është e mbyllur. Dhe duke mbyllur çështjen "Tahiri"...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com