Ballina Etiketimet Elseid Hysaj

Etiketim: Elseid Hysaj

Hysaj në mbështetje të kuqezinjëve: Djemtë janë mirë, sot fitojmë ne

Mbrojtësi i ekipit kombëtar, Elseid Hysaj ndodhet në Turqi për të mbështetur ekipin e zemrës. Edhe pse i dëmtuar, ai ka vendosur që të qëndrojë...

Hysaj drejt transferimit te Roma, ja dy kushtet që duhen plotësuar

Elseid Hysaj është një nga objektivat kryesor në merkaton e janarit për skuadrën e Romës. Drejtori sportiv i verdhekuqve, Petrachi, ka nisur bisedimet me...

Dëmtimi i rëndë, Hysaj rrezikon të humbasë edhe inaugurimin në “Arenën...

Sipas asaj që raporton “Corriere dello Sport” në Itali, mbrojtësi i Napolit Elseid Hysaj do të qëndrojë një muaj jashtë fushave të lojës. Futbollisti...

Hysaj bëhet çështje te Napoli, refuzon ftesën për ndeshjen e Championsit

Situata e Elseid Hysaj te skuadra e Napolit vazhdon të mbetet e paqartë. Mbrojtësi i kombëtares sonë vijon të mbetet një zgjedhje e tretë...

E bujshme nga Anglia, Lampard do Hysajn tek Chelsea që në...

Elseid Hysaj ishte një nga futbollistët më të përfolur në merkaton e kësaj vere në Europë, por futbollisti shkodran vijon të jetë pjesë e...

Mediat italiane zbulojnë 3 motivet se përse Hysaj qëndroi te Napoli

U duke me një këmbë larg nga Napolit, por në fund ai vendosi të qëndronte. Po flasim për Elseid Hysaj, i cili ishte një...

Dueli me Liverpool, Ancelotti nxjerr “skarco” Elseid Hysaj

Pritej që të ishte pjesë e ekipit për takimin kundër kampionëve të Europës, por planet e Carlo Ancelottit kanë sjellë të papritura për Elseid...

Hysaj: Ende nuk besoj se kam shënuar, vazhdojmë me kokën lart

Kapiteni i kombëtares, Elseid Hysaj, është shprehur shumë i kënaqur me fitoren e sotme ndaj Islandës, ndërkohë që konfirmoi daljen nga fusha për shkak...

Ancelotti zbardh listën e Champions League, merr vendimin final për Elseid...

Elseid Hysaj do të jetë në listën e lojtarëve të grumbulluar te Napoli për takimet e sezonit 2019-2020 në UEFA Champions League. Mbrojtësi shkodran ka...

“Hysaj gjithmonë i ka pëlqyer Juventusit, në janar mund të largohet”

E ardhmja e Elseid Hysajt u kthye në një telenovelë të vërtetë gjatë kësaj vere, por mbrojtësi shkodran nuk do të largohet nga Napoli....

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Ta bëjnë këtë vend normal apo ta lënë siç është

Nga Veton Surroi LVV-ja dhe LDK-ja kanë para vetes vetëm një alternativë: ta bëjnë këtë vend normal apo...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë kusur nuk...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com