E martë, Korrik 23, 2019
Ballina Etiketimet Elita Rudi

Etiketim: Elita Rudi

Elita Rudi tregon si i vuri flakën shtëpisë

Ka shumë nga ata që nuk i mbajnë mend prapësitë e fëmijërisë, ashtu si edhe shumë të tjerë që pas disa viteve i kujtojnë...

3 javë pas lindjes Elita Rudi shfaqet në super formë

Rreth 3 javë më parë Elita Rudi u bë nënë për herë, duke sjellë në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me ermin...

Për njerëzit që s’pëlqyen emrin e djalit të Gjikos!

Denisa Skodi Përgjithësisht nuk jam fanse e showbiz- it shqiptar thjesht dhe vetëm për faktin se duhet të rritet dhe vetëkrijohet pa kthyer kokën e...

Ç’po ndodh me buzët e Elita Rudit?

Postimi i fundit i Elita Rudit në Instagram u shoqërua me komente të shumta nga ndjekësit, të cilëve u bënë përshtypje buzët e moderatores....

Elita Rudi shtatzënë, poston foton e ëmbël me barkun e madh

Elita Rudi pak kohë më parë lajmëroi të gjithë se ëshë në pritje të ëmbël. Ishte pikërisht hiti i fundit i reperit Gjiko, që...

Elita dhe Gjiko, ja si dukeshin kur mësuan se ”ishin shtatzënë”?

Elita dhe Gjiko na treguan për herë të parë se do të bëhen prindër në këngën e re të këtij të fundit. Që prej...

“Distanca me babushin”, Elita dhe Gjiko pranojnë publikisht shtatzëninë

Shtatzënia e moderatores Elita është prej kohësh një prej temave më të komentuara si në showbizin shqiptar dhe atë kosovar. As Elita dhe as...

Videoklipi shokues i Gjikos, vetëvritet me armë (VIDEO)

Gjiko postoi një javë më parë këtë foto në Instagram, ku ai dhe e bashkëshortja e tij, Elita Rudi, i drejtonin armët njëri-tjetrit. Pasi bëmë...

Videoja që i shokoi të gjithë, Gjiko qëllon veten

Disa ditë më parë në rrjete sociale qarkulloi një foto që  reperi Gjiko dhe bashkëshortja e tij Elita Rudi i kishin drejtuar armët njëri...

Elita Rudi flet për shtatzëninë por sipas mënyrës së saj

Edhe pse lajmi për shtatzëninë e Elita Rudit u mësua para ceremonisë së martesës, edhe pse barku i Elitës ndiqej nga dhjetëra sy kureshtarë,...

EDITORIAL

Andi Bejtja: Ja sa mirë e parashikoi Komisioni i Venecias, Reformën në Drejtësi

Gazetari dhe analisti i njohur Andi Bejtja në një shënim në profilin e tij në facebook, në...

FORUM

Koalicioni Qytetar për Shqipërinë jep rrugëzgjidhjen për reformën në drejtësi

3 vjet pas Reformës Soros në Drejtësi (si garantuesi i pushtimit të Shqipërisë nga kanceri Soros) Koalicioni...

Agim Nesho: Departamenti i Shtetit braktis demokracinë në Shqipëri

Nga Agim Nesho (Ish-ambasador në OKB dhe në SHBA. Shkrimi është botuar në revistën amerikane Foreign Policy) Shumë është...