E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Elisa Spiropali

Etiketim: Elisa Spiropali

“Mos fol me kode”! Maliqi përplaset me Spiropalin për “Venecian”: Nuk...

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, është përplasur me deputetin Lefter Maliqi, në emisionin “Real Story”, të gazetarit Sokol Balla, në News24. Temë...

Elisa Spiropali në pritje të ëmbël, ja kur vjen në jetë...

Ministrja Elisa Spiropali është në pritje të ëmbël. Nga studio e Mbrëmje në ABC News të Mirela Milorit, zëdhënësja e qeverisë shpërndau për herë...

Xhafaj dhe Spiropali mbledhin asamblenë e PS-së së njësisë 10

Partia Socialiste ka organizuar sot një takim të strukturave të saj në Njësinë Nr. 10 në Tiranë. Takimi është zhvilluar në ambientet e hotelit...

‘Trarët që ngre Elisa’, televonela e re në ERTV

Deklaratat e djeshme të zëdhënëses së Edi Ramës, Elisa Spiropali, në adresë të Presidentit të Rrepublikës Ilir Meta, kanë frymëzuar skenaristët dhe regjisorët e...

Spiropali: Asnjë huligan nuk pengon punën e PS

Koordinatorja e PS për qarkun e Tiranës, Elisa Spiropali e pranishme në Kavajë, ka deklaruar pas betimit të kryebashkiakut të Ri, Redjan Krali se...

FOTO/Për çfarë nuk ranë dakord Ruçi dhe Spiropali?

Gjuha e trupit tregon se Gramoz Ruçi dhe Elisa Spiropali nuk kanë rënë dakord për diçka sot në Kuvend. Ministrja për Parlamentin është fotografuar...

Spiropali: Pakti për Universtitetin, jo zotim me fjalë po me projekte

Përmes një postimi në facebook, Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin shkruan se Pakti për Universtitetin është tashmë një zotim me projekte. “I tillë...

Luan Rama këshillon Elisa Spiropalin: Ismail dhe Elena Kadare nuk janë...

Ministrja e qeverisë së Edi Ramës Elisa Spiropali ka publikuar ne faqen e vet në instagram nje foto ku gjendet mes çiftit Kadare. Foton e...

Spiropali publikon foton e veçantë me Ismail dhe Helena Kadare

Ministrja e Shtetit Për Marrëdhëniet me Parlamentin, njëkohësisht edhe zëdhënësja e qeverisë, Elisa Spiropali ka publikuar në Facebook një foto me dy figura të...

Një këshillë për ish-nxënësen time Elisa!

Nga: Nora Malaj Elisa, si mësuesja jote, që në adoleshencën tende të kam përkrahur dhe promovuar, teksa të dëgjoj të fyesh dhe të dalësh jashtë etikës...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

Haje tani atë m.. që doje! Haje e mos u ngopsh kurrë!

Nga Agim Xhafka E bëra një spiunllik që në mëngjes. Shkova në polici e thashë se Berti, kushëriri...

Shqipëri: Qytetarë, mbani vesh, ju flet Edi Rama!

Censurë, fshirje e shkrimeve në internet, presion ndaj gazetarëve, kështu është situata e shtypit në Shqipëri, që...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com