E mërkurë, Shtator 18, 2019
Ballina Etiketimet Eleni Foureira

Etiketim: Eleni Foureira

Eleni Foureira: Mbështes njerëzit që luftojnë për tu pranuar nga të...

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira ka patur sukses të madh vitet e fundit, duke u renditur në toplistat ndërkombëtare. Këtë herë, artistja nuk...

Eleni Foureira me pamje të re, flokë si sirenë (FOTO)

Kur hijeshoi për herë të parë skenën e Eurovision, flokët e gjatë tejet të gjatë të Eleni Foureirës u bënë menjëherë pjesë të brandit...

Kur bashkohen shqiptarët! Dueti i Eleni Foureira dhe Claydee arrin suksesin...

Këngëtarët shqiptarë në Greqi, Eleni Foureira dhe Claydee bashkuan forcat për të sjellë një hit latin. "Loquita" titullohet bashkëpunimi i tyre, i cili i ka...

Eleni Foureira arrin 1 milion ndjekës në Instagram pas paraqitjes në...

Këngëtarja Eleni Foureira bëri edhe një herë përshtypje me praninë e saj në skenën e finales së madhe të Eurovizionit, e cila u mbajt...

Eleni Foureira bën gjestin e papritur për Jonidën

Kënga ''Ktheju Tokës'' kënduar nga Jonida Maliqi ia ka arritur të fitojë pikët për t’u kualifikuar për finalen e madhe të Eurosong! Mbrëmbjen e...

Historike, Eleni Foureira sërish në Eurovision

Eleni Foureira bëri atë që asnjë artist deri më tani nuk e ka arritur. Paçka se nuk fitoi në Eurovision Song Conest 2018, ku...

Gazetarët grekë vijnë në Shqipëri për Eleni Foureirën, ja ç’ka ndodhur

Gazetarët e një emisioni në Greqi kanë udhëtuar drejt Shqipërisë, për në vendlindjen e këngëtares Eleni Foureira. Kamera e emisionit “Happy Day” shkoi në fshatin...

Eleni Foureira: Kam lindur në Shqipëri por ndihem greke

Origjina e këngëtares Eleni Foureira ka qenë në qendër të mediave si në Greqi ashtu edhe në Shqipëri. Por këngëtarja ka folur në një...

Eleni Foureira: Vendimi për të shkuar në Eurovision ishte më i...

Shqiptarja Eleni Foureira që përfaqësoi Qipron në Eurovision dhe arriti të ketë një turne në Evropë ka rrëfyer dicka më shumë për këtë vit...

Eleni Foureira “ndez” homoseksualet në Mykonos

Këngëtarja e njohur greke, me origjinë shqiptare Eleni Foureira ka marrë pjesë në një festival homoseksualësh në Mykonos të Greqisë, shkruajnë mediat greke. E veshur...

EDITORIAL

Llumi i poshtërsisë ndaj presidentit Ilir Meta

Ilir Meta është vënë në shenjëstren e krejt llumit të politikës dhe medias. Natyrisht sponsorizuar nga një...

FORUM

Atletet, brekushet e zhgarravinat

Nga Kastriot Islami 1.Tre maskat e përdorura në komunikimin publik janë atletet, brekushet dhe zhgarravinat. Përdorimi i këtyre...

Veton Surroi: Porosia për Zgjerimin që jep emërimi i hungarezit Trocsanyi, si Komisioner

Nga Veton Surroi Von der Leyen, me apo pa qëllim, i ka evituar deri tash përgjigjet në pyetjet...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com