E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Elbasan

Etiketim: Elbasan

Elbasan, sekuestrohen pasuri me vlerë 500 mijë euro

Elbasan - Finalizohet operacioni "KUSARTH" për sekuestrimin e pasurive të përfituara nga aktiviteti kriminal Vendoset sekuestro preventive ndaj pasurive të paluajtshme dhe aksioneve në pronësi...

Elbasan/Policia Rrugore plan masash për përballimin e fluksit veror

Shefi i seksionit për Menaxhimin e Trafikut Interurban dhe Urban në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan, komisar Kreshnik Skëndo, gjatë një prononcimi për mediet...

Shkrumbohet gjatë natës makina në Elbasan, ku dyshon policia

Një automjet tip “Benz” është shkrumbuar nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm në Elbasan. Sipas burimeve jo zyrtare, automjeti që dyshohet...

Policia aksion në Elbasan, kontrolle në magazina, servise e varreza makinash

Policia ka zhvilluar një aksion në Elbasan, duke kryer kontrolle në magazina, servise dhe varreza makinash. Fokusi i  kontrolleve ka qenë kapja e lëndëve narkotike. Aksioni...

Hakmarrje e Edi Ramës? Bllokohet hoteli i ish-deputetit Aurel Bylykbashi

Bllokohet hoteli  në pronësi të ish-deputetit dhe kryetarit të PD-së në Elbasan, Aurel Bylykbashi. Kryeministri Rama ka publikuar foton e hotelit të bllokuar gjatë...

Makina përfundon jashtë rruge, plagoset shoferi. Pamje të rënda

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd ku ka mbetur i plagosur rëndë një person. Sipas të dhënave të para nga...

Shkrumbohet makina në Elbasan, dyshime për zjarr të qëllimshëm

Në orët e para të mëngjesit në Elbasan, ka rënë zjarr në mjetin tip “Pasat”, në pronësi të shtetasit E.Ç. i cili ishte i...

Me kallash në dorë, si i shpërndau policia materialet në Elbasan

Është mbyllur pa incidente shpërndarja e bazës materiale zgjedhore nga KZAZ në qendrat e votimit në të gjithë qarkun e Elbasanit, ndonëse gjithçka është...

Nisin kampet verore për fëmijët e Elbasanit

Një nga problemet më të mëdha me të cilat përballen prindërit pas mbarimit të shkollës, është organizimi i orareve të fëmijëve në kohën që...

Turistët britanikë “zbulojnë” Elbasanin

Bazilika e Bezistanit dhe kalaja në qendër të qytetit dhe pikat turistike të Funarit e Gjinarit në periferi, janë destinacionet kryesore të turistëve ditore...

EDITORIAL

Miliarderi George Soros dhe debatet për ndikimin e tij në Shqipëri

Nga Zëri Amerikes/ Xhorxh Soros, është një filantrop i cili ka zgjedhur të investojë për një shoqëri të...

FORUM

Gazeta britanike “The Indipendent”: Ja pse u mbyll televizioni Agon Channel

Nga “The Indipendent” Drejtpërdrejt për të dhënë emisionin e saj të rregullt të lajmeve në mëngjes, Sonila Meco...

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com