Ballina Etiketimet Elbasan

Etiketim: Elbasan

Pastrimi i Elbasanit

Kryetari i ri i Bashkisë së Elbasanit, Gledian Llatja, e ka nisur punën duke pastruar një nga zonat më tërheqëse të qytetit, lagjen Kala....

Elbasan/Qendra ushtarake kthehet në gërmadhë

Në Elbasan kanë ekzistuar një sërë repartesh ushtarake por sot shikon një gërmadhë që vizitohet shpesh nga narkomanët. Dikur një kurorë e rrethuar me...

Elbasan, denoncohet rasti i abuzimit seksual të një 18 vjeçari me...

Një 42 vjeçar është shpallur në kërkim pasi akuzohet për marrëdhënie seksuale me një 18 vjeçar. Gazetarja e RTV Ora në Elbasan informon se...

Elbasan, sekuestrohen pasuri me vlerë 500 mijë euro

Elbasan - Finalizohet operacioni "KUSARTH" për sekuestrimin e pasurive të përfituara nga aktiviteti kriminal Vendoset sekuestro preventive ndaj pasurive të paluajtshme dhe aksioneve në pronësi...

Elbasan/Policia Rrugore plan masash për përballimin e fluksit veror

Shefi i seksionit për Menaxhimin e Trafikut Interurban dhe Urban në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan, komisar Kreshnik Skëndo, gjatë një prononcimi për mediet...

Shkrumbohet gjatë natës makina në Elbasan, ku dyshon policia

Një automjet tip “Benz” është shkrumbuar nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm në Elbasan. Sipas burimeve jo zyrtare, automjeti që dyshohet...

Policia aksion në Elbasan, kontrolle në magazina, servise e varreza makinash

Policia ka zhvilluar një aksion në Elbasan, duke kryer kontrolle në magazina, servise dhe varreza makinash. Fokusi i  kontrolleve ka qenë kapja e lëndëve narkotike. Aksioni...

Hakmarrje e Edi Ramës? Bllokohet hoteli i ish-deputetit Aurel Bylykbashi

Bllokohet hoteli  në pronësi të ish-deputetit dhe kryetarit të PD-së në Elbasan, Aurel Bylykbashi. Kryeministri Rama ka publikuar foton e hotelit të bllokuar gjatë...

Makina përfundon jashtë rruge, plagoset shoferi. Pamje të rënda

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd ku ka mbetur i plagosur rëndë një person. Sipas të dhënave të para nga...

Shkrumbohet makina në Elbasan, dyshime për zjarr të qëllimshëm

Në orët e para të mëngjesit në Elbasan, ka rënë zjarr në mjetin tip “Pasat”, në pronësi të shtetasit E.Ç. i cili ishte i...

EDITORIAL

Mafia e qeveritare e votave mbyll dosjen e Dibrës. Pse heshtin ndërkombëtarët?

Prokuroria mbylli skandalin më të madh të vjedhjes dhe manipulimit të votave në Shqipëria, e dokumentuar me...

FORUM

Fondacioni Martin & Mirash Ivanaj – Një xhevahir kulture dhe dije në mes të Tiranës

Nga Mal Berisha Një Vegim i largët rreth emrit “Mirash” Ishte viti 1959 kur u ula në bangën e...

Sesi funksionon Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e tregon lokal “Panorma”

Nga  Kim Mehmeti - Nuk besoj te ketë në Maqedoni ndonjë qytetarë të moshës madhore, i cili të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com