Ballina Etiketimet Elbasan Arena

Etiketim: Elbasan Arena

Presidenti: Fitore shqiponjash sot në “Elbasan Arena”!

Presidenti Ilir Meta ndoqi sot në stadiumi “Elbasan Arena” ndeshjen mes Shqipërisë dhe Islandës, e cila përfundoi me rezultatin 4-2. Në një mesazh në Facebook,...

Shqipëri-Islandë/ Shqiponjat, FNSH e policia blindojnë “Elbasan Arena”

Policia e Elbasanit ka ndërmarrë një plan masash për ndeshjen, që do të luhet mbrëmjen e sotme, në stadiumin “Elbasan Arena”, mes Shqipërisë dhe...

Nesër ndeshja në “Elbasan Arena”, kombëtarja e Izraelit në Shqipëri me...

Ndeshja mes Shqipërisë dhe Izraelit e cila do të luhet më 7 shtator në "Elbasan Arena" do të monitorohet nga 1500 efektivë policie, 300...

Flamurtari-Laçi luhet në Elbasan, ndryshon dhe orari i ndeshjes

Dënimi i fushës së Flamurtarit nga Komisioni i Disiplinës për shkak të dhunës së ushtruar ndaj zyrtarëve të ndeshjes në takimin me Vllazninë i...

Skënderbeu-Partizani i Beogradit, 130 mijë ”arsye” për fitore

Skënderbeu pret Partizanin e Beogradit për të zhvilluar ndeshjen e tretë të fazës së grupeve në Europa League. Skuadra serbe erdhi në Shqipëri me...

Skënderbeu, 90 minuta larg grupeve të Europa League

Pak orë e ndajnë Skëndërbeun nga ndeshja më e rëndësishme e të gjithë sezonit, ajo përballë Dinamos së Zagrebit. Ky 90-minutësh vlen sa kualifikimi për...

Skëndërbeu-Dinamo e Zagrebit. Masat e sigurisë dhe akset rrugore që do...

Policia e Elbasanit ka ndërmarrë një sërë masash në prag të ndeshjes Skëndërbeu – Dinamo Zagrebit që pritet të zhvillohet nesër në orën 20:00,...

Shqipëri – Slloveni në ‘Elbasan Arena’, ja rrugët që do të...

Policia e Elbasanit njofton se ka marrë disa masa “për zhvillimin normal të ndeshjes ndërkombëtare të futbollit për femra ndërmjet ekipeve përfaqësuese të Shqipërisë...

Luftëtari buzëqesh në “Elbasan Arena”, rikthehet tek fitorja

Luftëtari respekton parashikimet dhe mund me shumë lehtësi Korabin e vendit të fundit, duke u rikthyer tek fitorja. Në “Elbasan Arena” skuadra gjirokastrite e mbylli...

Shqipëria i përgjigjet terrorizmit me harmoninë fetare, ja ç’ndodhi në “Elbasan...

Në një kohë që i gjithë vendi ishte nën frikën e një sulmi terrorist për ndeshjen Shqipëri-Izrael, vendi ynë edhe një herë jep mesazhin...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Ta bëjnë këtë vend normal apo ta lënë siç është

Nga Veton Surroi LVV-ja dhe LDK-ja kanë para vetes vetëm një alternativë: ta bëjnë këtë vend normal apo...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë kusur nuk...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com