Ballina Etiketimet Einxhel Shkira

Etiketim: Einxhel Shkira

Pas largimit nga “E diell”, Einxhel Shkira rikthehet në ekran

Moderatorja Einxhel Shkira u largua nga emisioni i saj në ‘E Diell’ vetëm një javë pas fillimit të tij edhe madje ka treguar edhe...

Einxheli shijon shoqërimin e Kejvinës në polici: Rrugë të mbarë k*rvë

Einxhel Shkira duket se nuk është shqetësuar aspak, por për më tepër, e ka shijuar lajmin e keq të shoqërimit në polici të Kejvina...

“Po shoh që mungesa ime nuk ka shkaktuar dëm”, moderatorja e...

Sezoni i ri i “E diell” e gjeti Einxhel Shkirën moderatore të rubrikës “Beauty”, ku garojnë 8 parukierë dhe 8 artistë grimi, ndërkohë që...

Moderatorja shqiptare tregon për ngacmimet seksuale: Isha 14 vjeç kur një...

Ngacmimet seksuale në Hollywood janë kthyer në çështje dite në të gjithë globin. Jo vetëm se pas këtyre skandaleve po dalin emra personazhesh të...

“Çmendet” moderatorja shqiptare, në borë me të brendshme!

Einxhel Shkira ka vendosur të sfidojë temperaturat duke realizuar një foto të tillë. E veshur me bikini dhe një peliçe pas krahëve super sexy ka...

Moderatorja e njohur: Meshkujt shqiptarë janë të pangopur, më kanë kërkuar...

Einxhel Shkira është një nga personazhet të cilat cilësohen si shumë tërheqëse. Shkira është një imazh i njohur dhe shpesh është bërë pjesë e...

FOTO/ Seksbomba shqiptare, prezantuesja që refuzoi ish-lojtarin e Juventusit! Ja çfarë...

Në “Pop Culture”, Einxhel Shkira foli mes të tjerash edhe për një foto ku ajo duket pranë ish-sulmuesit të Juventusit, David Trezeguet. Einxhel tregon se...

Rrëfehet Einxhel Shkira: Më ngacmojnë femrat dhe meshkujt gay

Einxhel Shkira, ish-moderatorja e IN Tv, pas largimit nga ekrani flet për projektet e reja dhe dëshirën për të qëndruar në prapaskenë. Dikur mjaft...

FOTO/ Ish ylli i Juventus “kapet mat” me bukuroshen shqiptare në...

Francezi , David Trezeguet ish-ylli i Juventusit, ka qëndruar të enjten në Tiranë, si pjesë e një fushate me rastin e Ligës së Kampionëve. Pas...

Prezantuesja seksi e ekranit shqiptar: Nuk lidhem në verë se është...

Ajo është një ndër femrat më seksi në vendin tonë. Flasim për brunen Einxhel Shkira, e cila është shndërruar shumë shpejt në një prej...

EDITORIAL

Turpi i KPA, Vettingut. Shkarkim politik vetëm se e dekretoi Presidenti Meta

Besnik Muçi, anëtari i Gjykatës Kushtetuese ka folur pas vendimit të KPA (Vettingut) që e largoi nga...

FORUM

Betejë e ashpër me regjimin e së keqes

Nga Kastriot Islami - Kërcënimi i fundit i zëdhënësit të Presidentit është një ngjarje shumë e rëndë. Ajo...

A ka kohë “Venecia” për “Xibrakën”?

Nëse futesh në faqen ku publikohen dokumentet e Komisionit të Venecias, e kupton se përse emri i...