E hënë, Korrik 22, 2019
Ballina Etiketimet Eglantina Nasi

Etiketim: eglantina Nasi

Gjergj Buxhuku

Gjergj Buxhuku: Mbetjet, shteti s’e ka kryer detyrën

Flet për “Koha Jonë”, z.Gjergj Buxhuku, administrator i Përgjithshëm i “Konfindustria”-s Shteti nuk e kryen detyrën e tij ligjore për sigurimin e sasive të nevojshme...

Majlinda Keta: Kongresi është një mundësi për të rilindur PS-në

Flet për “Koha Jonë”, ish-eksponentja e njohur e Partisë Socialiste, Majlinda Keta  “Shqipëria nuk kishte vdekur që duhet të rilindte. Të vetmit që ishin në...

Historia e gazetës “KOHA JONË”

Gazeta “Koha Jonë” është e para gazetë e pavarur dhe private në Shqipëri, e cila është themeluar me datë 11 Maj 1991 në qytetin...

EDITORIAL

Opozita deklaron: Ligj antimafia për oligarkët e Kryeministrit Rama

-Paralajmërimi i Partisë Demokratike për biznesmenët e koncesioneve: Kontratat PPP-ve do të jenë pjesë e paketës antikorrupsion....

FORUM

Dikush të thërrasë Bingo! Rrënimi i të gjitha institucioneve kushtetuese të vendit

Nga Andrea Cama Institucionet Kushtetuese janë institucione të përmendura shprehimisht nga Kushtetuta, mosfunksionimi i të cilave përbën dhunim...

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...