E dielë, Nentor 17, 2019
Ballina Etiketimet Efthymiou Efthymious

Etiketim: Efthymiou Efthymious

Probleme me shtyllën kurrizore, komandoja grek i akuzuar për vrasje përfundon...

Efthymiou Efthymious, ish-komandoja grek i dyshuar për vrasjen e Devi Kasmit është shtruar me urgjencë paraburgimi i Elbasanit në qendrën spitalore 'Xhaferr Kongoli'. Burime pranë...

Po për këtë tipin përse nuk reagon Athina?

Nga Mentor Kikia - I kujtoj kolegëve tanë greke, që kanë 24 orë që raportojnë Live nga Bularati, se duhet të vijnë edhe në Tiranë. Kanë...

Vrasja e Kasmit, ish-agjenti grek kërkon lirinë

Sajmir Vishaj, avokati mbrojtës i Efthymiou Efthymious i akuzuar për vrasjen e Devi Kasmit, 42-vjeç, do ankimojë në Apel vendimin e Gjykatës së Tiranës e cili...

Vrasja e Kasmit, Prokuroria zbulon çfarë i gjeti ”killerit” grek

Devi Kasmi u ekzekutua nga ish-agjenti i policisë greke, Efthymiou Efthymious. Ekzekutimi mafioz tronditi kryeqytetin, e ndërsa sot është zbardhur proces-verbali i Prokurorisë, ku...

Si erdhi ish-agjenti grek në Shqipëri? 25 mijë euro për të...

Ish-agjenti grek, Efthymiou Efthymious, i arrestuar nën dyshimin se është ekzekutori i Devi Kasmit, ka mohuar para hetuesve të ketë kryer vrasjen. Në dëshminë...

Jeta e ish-agjentit grek: Montana, Rambo, aventura…(FOTO)

Efthymiou Efthymious, nga Arta e Greqisë është arrestuar nga policia si ekzekutori i Devi Kasmit. Drejtori i Policisë së Tiranës Ardi Veliu tha:''Është vetëdeklaruar...

Zbulohet ish-agjenti grek që ekzekutoi Devi Kasmin (FOTO)

Efthymiou Efthymious, 41-vjeç, lindur e banues Arta Greqi është personi që ekzekutoi mbrëmjen e së hënës Devi Kasmin. ''Shtetasi grek është vetëdeklaruar si ish-punonjës...

EDITORIAL

Mirush Kabashi: 23 vjeçarja e diplomuar, pa punë dhe në mjerim ekonomik i jep fund jetës

 Nga Mirush Kabashi  Adela Gjoka, një vajzë vetëm 23 vjeçe nga Rrësheni i dha fund jetës në kushtet...

FORUM

Ekipi francez kërkon takim urgjent me Fevziun: Duam librin “Tirana e Nonës”!

Sot në mesditë, ekipi kampion i botës, Franca, zbriti në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë. Sapo u akomodua në...

Armando Duka në stadium, përtej urrejtjes së kritikëve dhe dashurisë sezonale të brohoritësve

Nga Lorenc Vangjeli - Janë të rrallë njerëzit në Tiranë, qëndrimi ndaj të cilëve vendoset jo prej tyre...