Ballina Etiketimet Edy Reja

Etiketim: Edy Reja

Reja: Ndeshje perfekte përveç episodit, kemi mangësi para porte

Trajneri i kombëtares sonë, Edy Reja u shpreh shumë i kënaqur nga loja e djemëve kuqezi, por shprehu keqardhjen për episodin që solli golin...

“Mirëdita” dhe “mirupafshim”, Reja ka filluar që të flasë shqip (VIDEO)

Edoardo Reja ka filluar që të fitojë simpatinë e tifozëve shqiptarë me rezultate, por edhe me sjelljen e tij. Strategu italian është e kundërta...

Reja: Me Turqinë luajmë shanset e fundit, shkojmë vetëm për fitore...

Trajneri i kombëtares sonë Edy Reja, ka dalë në konferencë për shtyp në prag të ndeshjeve me Turqinë dhe Moldavinë. Strategu italian ka shpjeguar...

Reja lë jashtë kapitenin dhe merr dy talente, ja lista për...

Trajneri i kombëtares, Edy Reja ka shpallur listën e futbollistëve për dy sfidat e radhës ndaj Turqisë më 11 tetor dhe ndaj Moldavisë 3...

Reja mburret në Itali: Në Shqipëri thonë që s’kanë parë asnjëherë...

Trajneri i kombëtares sonë, Edoardo Reja ditën e sotme ka dhënë një intervistë për portalin italian “tuttomercatoweb”, duke komentuar formën e disa prej futbollistëve...

Reja: I lumtur nga fitorja, por u përgjumëm dhe pësuam dy...

Trajneri i Shqipërisë, Edoardo Reja është shprehur mëse i kënaqur me fitoren ndaj Islandës, por dhe për formacionin që hodhi në fushën e lojës....

Reja merr një tjetër lajm të mirë nga Franca, “Gjelat” humbin...

Shqipëria merr të tjera lajme të mira nga Franca. Kundërshtari i radhës i kuqezinjve nuk do të ketë në dispozicion për ndeshjen ndaj kombëtares...

Edy Reja thërret në Kombëtare mesfushorin e talentuar

Kombëtarja Shqiptare po përgatitet për dy ndeshjet e radhës që do të zhvillojë në shtator. Kuq e zinjtë do të përballen me Francën dhe...

Reja: S’mund t’i zgjidhë problemet për 15 ditë, 3-4 ndryshime me...

Trajneri i kombëtares, Edy Reja është shprehur se në sfidën e radhës ndaj Moldavisë do t’i qëndrojë besnik skemës 3-5-2, ndërkohë që ka paralajmëruar...

Bulku: Reja i ka idetë e qarta, mendojmë vetëm për t’u...

Ervin Bulku qëndroi në krye të kombëtares sonë vetëm në një ndeshje ndaj Andorrës pas largimit të Panuccit. Ai është rikthyer në rolin e...

EDITORIAL

ZYRTARE/ “Venecia” tërhiqet: Presidenti Meta nuk ka “tejkaluar kompetencat”

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar sot pas publikimit të opinionit zyrtar të Komisionit të Venecias...

FORUM

Negociatat janë shpresa jonë

Nga Ylli Manjani - Lutem çdo ditë me shpresë që dikush diku atje lart të dëgjojë. Mbase i...

Ta bëjnë këtë vend normal apo ta lënë siç është

Nga Veton Surroi LVV-ja dhe LDK-ja kanë para vetes vetëm një alternativë: ta bëjnë këtë vend normal apo...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com