E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Eduart grishaj

Etiketim: eduart grishaj

Përgjumësh dhe me flokët e shpupurisur, Arbana dhe Eduarti e gdhijnë...

Jo vetëm që nuk e fshehin më lidhjen e tyre, por tashmë janë bërë dhe më dorëlëshuar me fotot që postojnë, me të cilat...

FOTO/ Të kapur për dore Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani shfaqen...

Moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj po jetojnë një histori të bukur dashurie, për të cilën janë kthyer në kryefjalën e mediave. Ata i...

Eduart Grishaj zbulon marrëdhënien që ka me Jonin

Ditën e djeshme regjisori Eduart Grishaj ishte i ftuar në ‘Ftesë në 5’ nga moderatorja Bieta Sulo. Ai foli për projektin e tij më të...

Eduart Grishaj: Ju zbuloj ambicien e “Gjyshes” dhe projektet e radhës...

Shfaqet sonte premiera e "Gjyshes", regjisori dhe skenaristi i njohur rrëfen për gazetën "Koha Jonë" frymëzimin që e nxiti të realizonte filmin me metrazh...

Enxhi Cuku: Eksperienca ime te “Gjyshja” dhe mesazhi që përcjell roli...

Intervistoi: Albina Gjergji Quhet Enxhi Cuku, është 23 vjeç e deri tani numëron shtatë role të suksesshme në kinematografinë tonë. Edhe pse shumë e arrirë...

I dashuruar marrëzisht pas Arbanës, Eduart Grishaj nuk përmbahet para moderatores

Arbana Osmani së fundmi bëri një udhëtim për në Francë, për të ndjekur nga afër ndeshjen Francë-Shqipëri, nga ku edhe postoi foto nga stadiumi. Në...

Eduart Grishaj nis xhirimet për filmin e ri! Arbana Osmani mbështetja...

Pak ditë më parë Arbana Osmani dhe partneri i saj, Eduart Grishaj ishin me pushime në Marok. Ata na bënë zili të gjithëve me postimet...

Arbana Osmani pranon lidhjen me Eduart Grishajn. Të dashuruar kokë e...

Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj ndodhen me pushime në destinacionin përrallor në vendin e largët orential Marok. Që nga...

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj fotografohen sërish bashkë në Tiranë

Prej disa kohësh përflitet se Arbana Osmani dhe regjisori i emisonit që ajo moderon Eduart Grishajn, janë në një lidhje, edhe pse vlen të...

Arbana dhe Eduart Grishaj paskan festuar ditëlindjen bashkë (Video)

Më 7 maj ishte një ditë mjaft e veçantë për Arbana Osmanin dhe regjisorin e emisionit të saj, Eduart Grishajn të cilët festuan ditëlindjen...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...

Libri që lexohet në ditë të pazakonta. Edhe tërmeti është një piramidë e përmbysur

Nga Agron Gjekmarkaj - “Shoqëria Piramidale” e Artan Fuges, libri i duhur pas Termetit “piramidal” ! Pas fatkeqësisë...