E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Eduad Selami

Etiketim: Eduad Selami

Eduard Selami falenderon mbështetësit por thekson se…

Pasi humbi garën për kreun e PD-së, Eduard Selami ka falenderuar edhe njëherë të gjithë ata demokratë që e mbështetën në këtë proces. Me anë...

Selami: Nëse Basha fiton me garë të ndershme do t’i njoh...

Kandidati për kreun e Partisë Demokratike Eduad Selami ka qenë i ftuar mbrëmjen e sttme në emisionin e gazetarit Çim Peka. I pyetur nëse do...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...