E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Edmond Tupe

Etiketim: Edmond Tupe

Pas padisë, Edmond Tupe kthehet te studentët në shesh

Edhe pse u proçedua penalisht nga policia, pedagogu Edmond Tupe ka dalë sërish në protestë përballë kryeministrisë në mbështetje të studentëve. Profesor Tupe ka qenë...

Flasin Robert Aliaj e Edmond Tupe: S’na ndalin dot, jemi me...

Pas procedimit penal nga Policia e Tiranës për bllokimin e rrethrrotullimit tek Zogu i Zi ditën e djeshme, artisti Robert Aliaj dhe pedagogu Edmond Tupe,...

Mungon vetëm haremi, shteti është kthyer në “Ramokraturë”

Nga Edmond Tupe Jam gati i sigurt që lexueset dhe lexuesit e rregullt apo të çrregullt të kësaj rubrike të përjavshme po pandehin, nisur nga...

Edmond Tupe: Rutina e vret dashurinë dhe marrëdhënien seksuale

Për gazetaren Zhaklin Lekatari, e cila ishte e ftuar në “Top Show Magazine”, meshkujt shqiptarë nuk dinë asgjë. “Nuk dinë të raportohen”, thotë ajo. Ndërkohë...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...