E mërkurë, Qershor 26, 2019
Ballina Etiketimet Edmond panariti

Etiketim: edmond panariti

Ish-ministri: Policia të mos përdorë gaz lotsjellës, ka fosfor

Ish-ministër i Jashtëm, ish-ministër Bujqësie dhe tashmë edhe ish-deputet, Edmond Panariti ka komentuar në studion e News24 zhvillimet e fundit dhe situatën politike. Duke...

Ndjesë për helmimin!           

Nga Edmond Panariti-  Policia e shtetit u kerkon ndjese qytetareve dhe bizneseve për demtim të shendetit publik me lende helmuese! A thua se behet...

Panariti: S’mund të artikulohet shprehja “No Way”, si zgjidhje e krizës...

Delegacioni i PE-së doli sot jo vetëm kundër djegies së mandateve nga opozita, por edhe kundër kauzës së tyre për vjedhje të votave nga...

Protesta, Panariti: Të hetohet përdorimi i gazit, mund të jetë helmim…

Ish-deputeti i LSI Edmond Panariti ka reaguar në një shënim në faqen e tij në facebook pas përdorimit të gazrave helmuese nga policia gjatë...

Panariti reagon pas qëndrimit të Ramës: Edhe Enveri dhe Hitleri ishin...

Ish-ministri i Edmond Panariti, deputeti i LSI, ka reaguar pas deklaratave të mazhorancës, e cila pretendon se parlamenti është i ligjshëm edhe nëse opozita...

Panariti: Përdorimi i gazit lotsjellës, i paligjshëm!

Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim (LSI), Edmond Panariti, e konsideroi të paligjshëm përdorimin e gazit lotsjellës ndaj turmës nga ana e policisë. “A është...

Panariti: Data 16 shkurt është pika e mos kthimit më pas

Deputeti i LSI-së: Opozita është futur në një mision dhe rrugë pa kthim e cila synon garantim të zgjedhjeve të ardhshme pa këtë qeveri Bisedoi:...

Panariti: Në 16 shkurt shqiptarët do protestojnë kundër pushtetit autokratik

Në Korçë LSI-ja zhvilloi takimin e rradhës, në mbështetje të protestës së 16 shkurtiti. Në fjalën e tij, deputeti Edmond Panariti, radhiti aryset pse...

Panariti: Ministria nuk njeh autoritetin e Kuvendit dhe diskriminon fermerët

Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, denoncon Ministrisë e Bujqësisë, që sipas tij nuk njeh autoritetin e Kuvendit dhe po diskriminon fermerët. Ai thotë se...

“Anëtari i KLP-së ish-sigurims”, Panariti: Shkelje e rëndë të ligjit! Të...

Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Edmond Panariti në një intervistë për Neës 24, ka folur në lidhje me anëtarin e KLP-së, Bujar Sheshin,...

EDITORIAL

Letër prekëse e një djali për babain e tij, gjyqtar, që ia shkarkoi padrejtësisht Vettingu

Nga Mirjon Gurali Brahimllari    Babë! Disa ditë më parë Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, me një vendim sa të...

FORUM

Nuk ka asnjë justifikim. Kush voton me datë 30 voton vetëm diktaturën!

Nga Ylli Manjani - Edhe kjo nuk shkon! E kam fjalën për të gjithë ata punonjës shteti,...

Letër prekëse e një djali për babain e tij, gjyqtar, që ia shkarkoi padrejtësisht Vettingu

Nga Mirjon Gurali Brahimllari    Babë! Disa ditë më parë Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, me një vendim sa të...