E martë, Korrik 23, 2019
Ballina Etiketimet Edmond panariti

Etiketim: edmond panariti

Panariti: Mushkonjat kërcënim serioz për pushuesit, të ndërhyhet sa më parë

Edmond Panariti Pas një muaji të lagësht po përballemi me koloni te shumëfishta të mushkonjave në zonat e bregdetit! Është e pamundur te dalesh ne...

Panariti: Më shumë mbështetje për bujqësinë

Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti deklaron se sektori i bujqësisë ka nevojë për më shumë investime dhe vëmendje nga qeveria. Në një intervistë dhënë gazetares...

Midhja me salmonelë?! Panariti: S’është e vërtetë. Bllof, i pastër për...

Për ish-ministrin e Bujqësisë Edmond Panariti, lajmi i ditës së fundit që midhjet e Sarandës janë me salmonelë, e si të tilla nuk duhen...

Rama në Gjermani, Panariti: Berlini kërkoi kapjen e “peshqve të mëdhenj”,...

Berlini kërkon arrestimin e peshqve të mëdhenj për të mbështetur hapjen e negociatave. Kështu u shpreh deputeti i LSI-së, Edmond Panariti, në studion e...

Ish-ministri: Heshtni kur s’keni gjë për të thënë

Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti ka reaguar me ironi ndaj deklaratave të qeverisë për arritjet në bujqësi. Përmes një statusi në Facebook, Panariti thotë...

Subvencionet e fermerëve, Panariti: Favorizohen të mëdhenjtë

Në një dalje për mediat, ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, deklaroi se skema e Qeverisë për mbështetjen financiare të fermerëve, bujqëve dhe blegtorëve ndëshkon...

LSI, Panariti: Jemi kundër bujqësisë se latifondeve, do zbrazen fshatrat

Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Edmond Panariti është shprehur se partia e tij është kundër bujqësisë së latifonedeve. Në një status në Facebook, ai...

Panariti: LSI, kundër bujqësisë së latifondëve

Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, përmes një postimi në facebook shkruan se LSI është kundër bujqësisë së latifondëve. Për këtë ai thotë se ta...

Panariti: Kryeministër, lexoje mirë mesazhin e revoltës së Kukësit…

Ish-ministri i LSI-së, Edmond Panariti ka kritikuar qëndrimin e kryeministrit Edi Rama jo vetëm për vendosjen e taksës në Rrugën Durrës-Kukës, por edhe sjelljen...

Panariti tallet me teatrin e largimeve

 Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti ka ironizuar largimet e disa këshilltarëve të kësaj force politike nga këshilltat bashkiak. Ai i quan “lakror mercenarësh në tepsinë...

EDITORIAL

Tre vite me reformë, por ende pa DREJTËSI

Ceremonitë festive të zhvilluara dje nga institucionet e qeverisë për 3-vjetorin e miratimit të Reformës në Drejtësi...

FORUM

Sali Berisha: Përgjigje Presidentit të Serbisë, Serbomadhisë Aleksandër Vuçiç! (II)

Nga Sali Berisha - (Vijim pjesa e dytë) Miq, ne konferencen e tij te shtypit te dt 20 korrik...

Një tjetër sukses spektakolar i Reformës në Drejtësi

Nga Neritan Sejamini - Nje tjeter sukses spektakolar i Reformes ne Drejtesi: Meqe nuk bene dot nje Gjykate te...