E mërkurë, Shtator 18, 2019
Ballina Etiketimet Edmond panariti

Etiketim: edmond panariti

Panariti: Asnjë marrëveshje midis Ramës dhe Bashës, duke lënë mënjanë sërish...

Ish-ministri dhe ish-deputeti i LSI-së Edmond Panariti i ftuar në studion e lajmeve në Fax Neës foli në lidhje me aktualitetin politik në vend. I...

Rrëzimi i kandidaturës së Petraq Milos, Panariti: Shpërdorim flagrant i vlerave

Partia Socialiste votoi sot kundër zgjedhjes së Petraq Milos në krye të Kontrollit të Lartë të Shtetit. Profesori i njohur i ekonomisë dhe me...

Panariti: Me kursimet e shqiptarëve, bankat po kreditojnë manjatët oligarkë përmes...

Ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Edmond Panariti përshkruan me nota pesimiste atë çfarë po ndodh sot me depozitat e kursimit të shqiptarëve, të...

Panariti: Shqipëria me 100 përqind, energji të rinovueshme?!

Nga Edmond Panariti Shqipëria me 100 përqind, energji të rinovueshme?! Për te qeshur dhe qare njëkohësisht! Të krenohesh siç thotë qeveria, se Shqipëria prodhon 100...

Panariti, të rinjve: Vendi në krizë, merrni fatet e tij në...

Ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Edmond Panariti, ka zhvilluar një bashkëbisedim me të rinjtë e LRI të pranishëm në kampingun e Jalës. Panariti...

Panariti: Zgjedhje lokale dhe parlamentare, për të dalë nga gremina

Ish-deputeti i LSI-së, Edmond Panariti, përmes një postimi në facebook, thotë se 13 tetori është afat kushtetues për zgjedhjet lokale. Për të, zgjedhet lokale...

Mesazhi i Panaritit: Këto punë i kupton dhe i di vetëm...

Ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Edmond Panariti, ka reaguar lidhur me çështen e dosjes 184, për të cilën Prokuroria e Krimeve të Rënda...

Panariti: Boll më! Kursejani Shkodrës këtë poshtërim!

Ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Edmond Panariti, ka reaguar për ndërprerjen e fondeve nga ana e qeverisë socialiste për qytetin e Shkodrës. Në vijim...

Panariti: Marrëzia e madhështisë së mjerimit!

Ish-ministri Edmond Panariti i është referuar revistës Monitor mbi raportin e Bankës Botërore, ku thuhet se Shqipëria me nivel varfërie 35%, është vendi më...

Panariti: Zgjidhja e vetme, vetëm zgjedhje të përgjithshme dhe vendore

Ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Edmond Panariti, ka reaguar në lidhje me situatën politike në vend, duke theksuar se zgjedhjet e përgjithshme dhe...

EDITORIAL

Pse Erion Veliaj paradite në Pezë e lavdëroi, kurse në darkë e sulmoi Ilir Metën?

Nga Nikoll Lesi Për të parë shkallën e demokracisë së brendshme në PS mjafton të shikojmë një ndodhi...

FORUM

Gazeta britanike “The Indipendent”: Ja pse u mbyll televizioni Agon Channel

Nga “The Indipendent” Drejtpërdrejt për të dhënë emisionin e saj të rregullt të lajmeve në mëngjes, Sonila Meco...

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com