E mërkurë, Nentor 13, 2019
Ballina Etiketimet Edison ypi

Etiketim: edison ypi

VIDEO/Gazetari Edison Ypi: Një mrekulli në Shishtavec

Gazetari Edison Ypi është i njohur për reportazhet e veçanta që zhvillon në zona të ndryshme të vendit. Ndryshe nga pjesa tjetër e mediave...

Pastruse

Nga Edison Ypi - Të jetosh vetëm, të shkruash në gazetë, të gjezdisësh nëpër katunde, dhe shtëpinë ta mbash pastër. Pun’ që s’bëhet. Duhet pastruse. Nja...

Ah Rugova

Nga Edison Ypi Shenjtorët, Profetët, Gjenialët, kanë qenë janë e do të jenë njerëz mes njerëzve si gjith’ njerëzit. Ah Rugova është dëshmia. Me vetëm fjalë...

EDITORIAL

Ish-ministri Manjani: Republika e Bosit!

Nga Ylli Manjani A jemi ende Republikë Kushtetuese? Në letra ashtu figurojmë, por në praktikë vështirë të njihemi si...

FORUM

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...

Pse të mos kemi 3 Gjykata Kushtetuese?

Nga: Astrit Patozi PSE TË MOS KEMI 3 GJYKATA KUSHTETUESE? Hahaha. Çfarë shteti qesharak! Kishim dy vjet pa Gjykatë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com