Ballina Etiketimet Edi Reja

Etiketim: Edi Reja

Edi Reja zbulon Shqipërinë: Duka më bindi me verë, Euro2020?

Impakti i Edi Rejas në stolin e përfaqësueses shqiptare ka qenë shumë pozitiv, mbi të gjitha tekniku italian arriti ti rikthej brenda pak kohësh...

VIDEO/ Realist por me shumë shpresë, analiza perfekte e Edi Rejas

Fitorja ndaj Moldavisë erdhi pikërisht në momentin e duhur, një fitore e pastër por jo për Edi Reja, tekniku italian shijon tre pikët por...

Edi Reja ofendon ashpër lojtarët e kombëtares

Trajneri i përfaqësues shqiptare, Edi Reja, me siguri që do të ketë shumë diskutime për të bërë me lojtarët të cilët lanë që t’u...

Reja shpall listën e lojtarëve të grumbulluar, ka supriza

Trajneri i Kombëtares, Edi Reja ka bërë publike mesditen e sotme listën e futbollistëve të grumbulluar për 2 ndeshjet e vlefshme për kualifikueset 'Euro...

Reja respekton kampionët, publikon listën paraprake

Edi Reja nis zyrtarisht punën në fushë, publikon listën paraprake me 10 lojtarët e grumbulluar për dy sfidat e radhës kundër Islandës dhe Moldavisë...

Sot bëhet zyrtarizmi, Reja trajneri i ri kuqezinjve

Edi Reja do të jetë pasuesi i Panuçit në stolin e Kombëtares, me Armand Dukën i cili do të bëjë prezantimin e italianit të...

Shumë emra por Duka është i ”padisponueshëm”

Fitorja ndaj Andorrës i dha Shqipërisë frymëmarrje dhe më shumë koha Armand Dukës për të vlerësuar të gjithë emrat që qarkullojnë në tavolinën e...

Reja flet për zërat që e shohin te Shqipëria, zbulon shkakun...

Edi Reja ishte mbrëmjen e djeshme në stadiumin “Loro Boriçi” ku ka ndjekur nga afër ndeshjen mes Shqipërisë dhe Turqisë, e mbyllur me fitoren...

EDITORIAL

Mafia e qeveritare e votave mbyll dosjen e Dibrës. Pse heshtin ndërkombëtarët?

Prokuroria mbylli skandalin më të madh të vjedhjes dhe manipulimit të votave në Shqipëria, e dokumentuar me...

FORUM

Qemal Stafës, nuk i ndahen Minxhozët edhe pas 80 viteve!

Nga Ylli Dylgjeri Qemal Stafës, nuk i ndahen Minxhozët edhe pas... 80 viteve! Pas një debatit institucional Kryeministri-FSHF, e më...

Fondacioni Martin & Mirash Ivanaj – Një xhevahir kulture dhe dije në mes të Tiranës

Nga Mal Berisha Një Vegim i largët rreth emrit “Mirash” Ishte viti 1959 kur u ula në bangën e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com