E enjte, Shtator 19, 2019
Ballina Etiketimet Edi Rames

Etiketim: Edi Rames

Denoncimi te Berisha zbulon skemën se si po punësohen freshistët në...

Fushata gjoja për punësimin e ekselentëve në administratë është thjeshtë një mbulesë për të futur në zyrat e shtetit, freshistët e Edi Ramës. Kjo skemë...

‘Trarët që ngre Elisa’, televonela e re në ERTV

Deklaratat e djeshme të zëdhënëses së Edi Ramës, Elisa Spiropali, në adresë të Presidentit të Rrepublikës Ilir Meta, kanë frymëzuar skenaristët dhe regjisorët e...

Thellohet skandali/ Pjetri me certifikatë sigurie nga DSIK e Ramës, akses...

Thellohet edhe më shumë skandali me përzgjedhjen e Edi Ramës, Valdrin Pjetrin,  për kryetar të bashkisë së Shkodrës. Pjetri edhe pse që nga viti 2003...

Zgjedhjet janë anuluar, por “Ushtarët e Ramës” në KQZ vazhdojnë shkeljen...

Nën urdhrin e Edi Ramës, katër anëtarë të KQZ-së vazhdojnë të shkelin me dy këmbët Kushtetutën e Republikës së Shqipërisë. Dekreti i Presidentit Ilir Meta...

Arta Dade: Rama të largohet nga detyra e kryeministrit, por jo...

Ish-ministrja e Jashtme dhe një zë kritik ndaj Edi Ramës, ikona e PS-së, Arta Dade deklaron se është koha që kryeministri Edi Rama të...

Skandal/Aktori i shkruan Ramës: Drejtuesja më dhunon e përçmon

Aktori i famshëm i Teatrit të Kukullave, Alfred Zeneli, i ka shkruar një letër të gjatë dhe të hapur kryeministrit Rama për dhunën që...

EDITORIAL

Top sekret/Kush ishin kosovarët që do digjnin Parlamentin me 8 qershor?

Zbulohet dokumenti i Shërbimit Informativ Shtetëror për realizimin e Rajhshtag-ut shqiptar dhe destabilizimin e vendit, ku do...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com