Ballina Etiketimet Edi Paloka

Etiketim: Edi Paloka

Paloka: Brenda 15 ditëve zgjedhim 35 kryetarët e degëve të PD

Me një vendim të dytë, Partia Demokratike ka shtyrë datën finale të finalizimit të procesit të zgjedhjeve në 35 degët e saj dhe riorganizimet...

Paloka: ”Deputetët e PS-së nuk e kanë idenë çfarë përmbajnë ndryshimet...

Flet për "Koha Jonë", Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka: Besoj te integriteti i deputetëve të PD-së, nuk do shesin votën Intervistoi: Redjon Shtylla I vetmi...

Paloka: Futja e reformës nuk është lapsus

Nënkryetari i PD-së Edi Paloka deklaroi sot se nëse Kuvendi do të tërhiqet dhe do ta heqë Reformën në Drejtësi nga kalendari i punimeve,...

Reforma hyn në Kuvend, Paloka: U fut ilegalisht, do bëjmë padi...

Reforma në Drejtësi është futur në punimet 3 javore të Kuvendit të Shqipërisë. Në mëngjesin e sotëm ky draft nuk është futur në programin...

Dekriminalizimi/Ja kush janë deputetët dhe Kryebashkiakët që janë dënuar

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar listën e zyrtarëve të lartë që kanë kanë pasur probleme me drejtësinë. Rezulton se tre deputëtë aktual të...

PD me ligj të ri për Koçon

Partia Demokratike depoziton sot në Parlament një amendament të ri që i ka vendosur edhe një term të çuditshëm. Një javë pasi gjykata kushtetuese...

Edi Paloka: Në zgjedhje do e dërgojmë Ramën në PS

Flet për "Koha Jonë", kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Edi Paloka  Intervistoi: Redjon Shtylla Për kreun e Grupit Parlamentar të PD-së, Edi Paloka vendimi...

Ben Blushi: Kjo është katastrofë

Deputeti Ben Blushi ka reaguar ashër ndaj idesë së ish-kryeministrit Sali Berisha për dhënien e armavë qytetarëve që të mbrohen nga krimi. Ai tha...

Paloka: Policët do përgjigjen kokë më kokë

Edi Paloka ka kërcënuar punonjësit e policisë që nuk lejojnë prishjen e punimeve për ndërtimin e parkut të lojërave. Ai ka thënë se ata do...

PD: Reforma në drejtësi të miratohet pas zgjedhjeve të parakohshme

Teza e Pandeli Majkos për të shkuar në zgjedhje nëse Parlamenti dështon të miratojë reformën në drejtësi, për kreun e grupit parlamentar demokrat, Edi...

EDITORIAL

ZYRTARE/ “Venecia” tërhiqet: Presidenti Meta nuk ka “tejkaluar kompetencat”

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar sot pas publikimit të opinionit zyrtar të Komisionit të Venecias...

FORUM

Negociatat janë shpresa jonë

Nga Ylli Manjani - Lutem çdo ditë me shpresë që dikush diku atje lart të dëgjojë. Mbase i...

Ta bëjnë këtë vend normal apo ta lënë siç është

Nga Veton Surroi LVV-ja dhe LDK-ja kanë para vetes vetëm një alternativë: ta bëjnë këtë vend normal apo...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com