Ballina Etiketimet Edi Paloka

Etiketim: Edi Paloka

Paloka ironizon Ramën: Edhe qentë të kthyen shpinën

Nënkryetar i PD, Edi Paloka ka postuar në rrjetin social Facebook disa foto, kryesisht nga fletët e votimit të 30 qershorit që rezultojnë të...

“Ja ku është blerësi i votave”, Paloka i kujton Lleshit dhe...

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka shpërndarë një video ku duket personi qe u kap me pamje në flagrancë tek blinte votues për...

Paloka flet me zë e figurë dhe me emra: Rama sërish...

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka akuzon se Edi Rama sërish zbaton skemën kriminale për blerjen e votave, edhe kur s’ka garë tha ai,...

PD: Dhuna shtetërore në Dibër, nga e njëjta bandë shtetëroro-kriminale që...

Partia Demokratike fton çdo qytetar të mos bjerë pre e provokimeve të Edi Ramës: Filmoni, regjistroni, fotografoni dhe denonconi çdo dhunim, presion, fallsfikim, mashtrim...

Paloka: Përveç administratës së kërcënuar, askush nuk voton

Edi Paloka, nënkryetari i Partisë Demokratike, ishte i ftuar në ''A 2NEws Cnn'', u shpreh se pas dekretit të Presidentit Meta, nuk ka më...

Edi Paloka hedh bombën: Përgjime të reja pritet të publikohen nga...

“Përgjime të reja do të publikohen nga gazeta gjermane ‘Bild’”, kështu është shprehur ish-deputeti Edi Paloka përmes një postimi në rrjetet sociale duke shtuar...

Edi Paloka: Ja kush i urdhëroi sulmet në KZAZ

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka reaguar lidhur me përplasjet që po ndodhin pranë KZAZ-ve, në disa prej bashkive të vendit. Përmes një mesazhi...

Paloka ironizon Spiropalin dhe Veliajn

Edi Paloka, ish-deputeti i PD me anë të një statusi ka ironizuar ministren e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropalin dhe Kryetarin e...

Paloka: Edi Rama ka lajthitur, do të çojë Shqipërinë në gjak

Nënkryetari i PD Edi Paloka i ftuar në studion e emisionit “Opinion” në “News 24” nga gazetarja Nisida Tufa u shpreh se lëvizjet e...

FOTO/ “Pastroji një herë ato thonj”, Paloka publikon foton e filxhanit...

Nënkryetari demokrat Edi Paloka ka shpërndarë në faqen e tij në facebok një foto ku me ironi i kundërpërgjigjet kreut të qeverisë i cili...

EDITORIAL

Edi, mos e jep aspak dorëheqjen! As zgjedhje parlamentare mos bëj!

Shqipëria ishte si delja e zezë në Bruksel për dy ditë. Në fakt Tirana zyrtare dogji edhe...

FORUM

Se s’ bëhemi si e gjithë Evropa e dinim, por se ajo do bëhet si ne, nuk e besonim!

Nga: Kim Mehmeti Edhe gjatë dështimeve të mëdha kolektive, s’ka si mos e kesh më lehtë kur e...

Korporata e Investimeve, Rama var në qafë çelësin e pasurisë së vendit

Nga eksperti i ekonomisë Zef Preçi Ndërsa kryeministri Edi Rama udhëtonte drejt Brukselit për çështjen e negociatave, që...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com