E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Edi Paloka

Etiketim: Edi Paloka

Paloka: Reforma Zgjedhore, “zgjidhje” periferike. S’ka marrëveshje PD-PS

Intervistë për "Koha Jonë", nënkryetari i PD-së: Lajmin e rremë për një marrëveshje "të fshehtë" midis PD dhe PS, e përhapen me porosi disa...

Në dorë të kujt përfundoi “Dosja 184”? Edi Paloka tregon “skenarin”...

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka tha në studion e rubrikës “Opinion”, në News 24 se situata në Shqipëri është e rëndë, pasi sipas...

Komisioni për Metën, Paloka: Rama ka vendosur të zhytet edhe më...

Numri dy i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka reaguar përmes një statusi në facebook lidhur me mbledhjen e sotme të komisionit hetimor për shkarkimin...

Paloka: Rama gënjen për pushimet, këto janë vendet që ka vizituar...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka thotë se kryeministri Edi Rama gënjen kur thotë se që prej vitit 2013, pushimet i bën brenda Shqipërisë. Sipas...

Aleatët regjistrohen për 13 Tetorin, Paloka: Jo përçarje e opozitës

13 Tetori njihet nga PD-ja si akt i ligjshëm për t’u respektuar. Në ditën e skadimit të afatit ligjor për regjistrimin e partive në...

Paloka, Ramës: Po Dako ka thënë ndonjë fjalë për teatrin?

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka ironizuar kryeministrin Edi Rama pas vendimit të Departamentit Amerikan të Shtetit për të shpallur non grata, Vangjush Dakon....

Tensionet në Bashkinë e Devollit, Paloka: Policia po mbron hajdutin me...

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka reaguar pas sulmit me policë që i është bërë bashkisë së Devollit, ku që në orët e...

Edi Paloka: Teatri ‘Po’, por nuk e kemi harruar BILD-in

Nga Edi Paloka - Teatri Kombetar, si ceshtje , eshte keto dite ne qender te vemendjes si nje nga skandalet shume planeshe te kesaj...

Paloka: Ish-funksionarë të PD-së kanë bashkëpunuar me Ramën

Gjatë intervistës në emisionin ”Dita Jonë” në A2 CNN, nënkryetari i PD-së, Edi Paloka lëshoi disa akuza të rënda ndaj disa ish-eksponentëve të Partisë...

Mbështetje nga ndërkombëtarët? Nënkryetari i PD: DASH flet për regjimin kriminal...

Në fjalimin pas 30 qershorit, kryeministri Edi Rama falenderoi edhe faktorin ndërkombëtar, për rezistencën e palëkundur. Ka pasur dhe a ka ende opozita një...

EDITORIAL

Miliarderi George Soros dhe debatet për ndikimin e tij në Shqipëri

Nga Zëri Amerikes/ Xhorxh Soros, është një filantrop i cili ka zgjedhur të investojë për një shoqëri të...

FORUM

Gazeta britanike “The Indipendent”: Ja pse u mbyll televizioni Agon Channel

Nga “The Indipendent” Drejtpërdrejt për të dhënë emisionin e saj të rregullt të lajmeve në mëngjes, Sonila Meco...

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com