Ballina Etiketimet E martë

Etiketim: e martë

Horoskopi ditor, e martë 6 gusht 2019

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Hëna...

Horoskopi ditor, e martë 22 janar 2019

Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mbajini sytë hapur drejt mundësive të...

Horoskopi ditor, e martë 1 janar 2019

Dashi Dashuria: Hëna sjell shumë ndryshime pozive në dashuri dhe në këtë fillim të vit do të jeni i rrethuar nga një lloj magjie që do...

Horoskopi ditor, e martë 25 dhjetor 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Do të jeni nën ndikimin negativ...

Horoskopi ditor, e martë 11 dhjetor 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Do të kaloni një ditë mjaft...

Horoskopi ditor, e martë 27 nëntor 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo ditë parashikohet të jetë mjaft...

Horoskopi ditor, e martë 20 nëntor 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo ditë ju gjen më të...

Horoskopi ditor, e martë 13 nëntor 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mundohuni të ulni “shpatat”, pasi disa...

Horoskopi, e martë 16 tetor 2018

Dashi Në këtë moment duhet të mundoheni të riorganizoni idetë tuaja, për shkak se do të keni intuitë të shkëlqyer, e cila do të rezultojë...

Horoskopi ditor, e martë 18 shtator 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Në këtë rrugëtim rritjeje, po zbuloni...

EDITORIAL

Vjosa Osmani, femra e parë si kandidate për kryeministre, e diplomuar në SHBA

Kosova mund të jap shembullin e parë në historinë shqiptare ku një femër të jetë kryeministre. Kandidatja...

FORUM

DW: Samiti i G7-s errësohet nga konflikti tregtar SHBA-Kinë

Nga DW/ Në Biarritzin francez takohen në fundjavë (24-25.08) kryetarët e shteteve e qeverive të 7 vendeve më...

Milionat që Shqipëria e varfër u fal miliarderëve

Nga Klodian Tomorri - Milionat qe Shqiperia e varfer u fal miliardereve Jahti 400 milione dollaresh i Emirit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com