Ballina Etiketimet E majta

Etiketim: e majta

Analiza/ Disfata e Syrizës tregon se të majtës i duhet një...

Opozitarizmi, nxitja, tronditja dhe mohimi që arrin në kulmin e thjeshtësisë edhe pas fitores ilustron historinë e të majtës perëndimore, nga SHBA-ja e deri...

E majta fiton zgjedhjet dhe rikthehet në pushtet pas 20 vitesh...

Partia Socialdemokrate ka fituar të dielën shumicën e votave në zgjedhjet e parakohshme, duke marrë pushtetin pas plot 20 vitesh. Të majtët morën 17,7 për...

Rama mesazh për LSI: PD kurrë nuk mund të fitojë nëse...

Kryeministri Edi Rama ka përcjellë sot një mesazh të fortë për aleatin e tij në bashkëqeverisje, Ilir Meta. Gjatë një takimi me të rinjtë...

Po bie e Majta

Qeveria hyn në konflikt me Greqinë “në emër të çamëve”, dhe vëllazërohet me Serbinë “në emër të kosovarëve”. Deklaron “problem zero” me fqinjët, dhe...

Paralajmërimi i Artur Zhejit: Partia e Blushit do ta bëjë copë-copë...

Artur Zheji paralajmëron se partia e re e Blushit, sado pak sukses të ketë ajo do të shënojë një copëzim të mëtejshëm të së...

Kush e futi Servet Pëllumbin?

Servet Pëllumbi, një prej figurave kryesore të PS-së dhe ideolog i së majtës, deklaron se koalicioni PS-LSI nuk ka shumë të ardhme. Në një intervistë...

Erjon Braçe: E majta e re

Nga Erjon Braçe -Ne kohe krize, e dizavantazhuara e madhe eshte “E Majta”; Ideologjia mbaron dhe, dalin ne drite shkurtimet e medha; ne shpenzime, llogarine sociale...

Vajza e Namik Dokles: A përfaqëson Blushi të majtën? Po Rama...

Mjekja Anika Dokle, e cila është dhe vajza e deputetit të njohur socialist Namik Dokle, ka komentuar sot debatin për zgjedhje në PS mes...

EDITORIAL

Turizëm apo dajak shqiptar?! A ka më “mihal” të tjerë nëpër Shqipëri?

-Skena si ajo e videos që u publikua dje, ku pronari i restorantit terrorizon turistët si në...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com