Ballina Etiketimet Dyrnjaja

Etiketim: Dyrnjaja

Shengeni Ballkanik, Dyrnjaja: Rama outsider politik, krijon reaksione politike

Gazetari, Denis Dyrnjaja i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora u shpreh se Rama është outsider politike dhe krijon reaksione politike sepse...

Përgjimet e “BILD”, Dyrnjaja: Rama praktikisht është i kapur, të japë...

Gazetari Denis Dyrnjaja i ftuar në emisionin “360 Grdaë” në RTV Ora u shpreh se pas përgjimeve të “BILD”, kryeministri Edi Rana është i...

Dyrnjaja: Rama është tek pjesa e ezaurimit ekstrem të pushtetit të...

Gazetari Denis Dyrnjaja i ftuar në "Arena" nga Dritan Hila, duke komentuar marrëdhëniet midis Ilir Metës dhe Edi Ramës dhe ta se në fund,...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

Petrit Vasili: Konçesionet ose KÇK-ja e Edit!

Nga Petrit Vasili (Nënkryetar i LSI) Edi Rama sot tha me gezim dhe vendosmeri sa qindra milion do...

Gjekmarkaj: Tri lajme të këqija pas tërmetit

Nga Agron Gjekmarkaj Para se të ndodhte kjo fatkeqësi natyrore, që mori shumë jetë njerëzish, duke lënë pas...