Ballina Etiketimet Dylgjeri

Etiketim: dylgjeri

18 tetori dhe dekorata për Ramën, Dylgjeri: Skëndërbeu ose Spiropali

Më 18 tetor, do të merret vendimi nëse do të ketë ose jo çelje të negociatave mes Bashkimit Europian dhe Shqipërisë. Lidhur me këtë, me...

Dylgjeri tallet keq me Valdrin Pjetrin: Opiumi është feja e popullit!

Ylli Dylgjeri, i njohur për batutat dhe ironitë në rrjetet sociale, ka reaguar ndaj lëshimit që kryeministri Edi Rama i bëri pak minuta më...

A ka filluar efekti Vetting?

Nga Ylli Dylgjeri Vetting-u hyri në fuqi këto ditë. Dhe për pasojë duhet të shikojmë dhe kryqëzimin e viktimave të para. U startua me një...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Analiza e “Bloomberg”: Nuk ka datë për Shqipërinë, BE e lodhur me lindjen

Shpresat e Ballkanit për fillimin e negociatave të pranimit me Bashkimin Evropian janë “në fije të perit”...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani - Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com